artwork

Cannes Lions’ta Yılın Medya Ajansı Ağı seçildi

9 sene önce

0

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nde Starcom MediaVest Group “Yılın Medya Ajansı Ağı” ödülüne layık görüldü. PHD Worldwide ikinci olurken onu üçüncülükte  OMD Worldwide takip etti.

SMG, bu yılki üç günlük maratonda tüm kategorilerde 120 finalist çıkartıp 34 ödül kazandı.

Media Lions kategorisinde 14 finalist, 9 bronz ve 3 gümüşlük performansı,  SMG’ye Yılın Medya Ajansı Ağı ödülünü getirdi.

Ödüller; Effie Index tarafından New York’ta düzenlenen Kuzey Amerika Effie Ödülleri Galası’nda elde edilen En Efektif Ajans ve En Efektif Ajans Ağı  ile birlikte Publicis Group’un kazandığı  En Efektif Holding gibi  prestijli ödüllerden kısa bir süre sonra kazanıldı.  SMG ayrıca Nisan ayında Roma’da düzenlenen Festival of Media Global Awards’ da üst üste ikinci kez Yılın Ajans Ağı ödülüne de layık görülmüştü.

Starcom MediaVest Group’un global CEO’su Laura Desmond yaptığı açıklamada; “SMG’nin tüm dünyada müşterileri için ürettiği işlerden daha fazla gurur duyamazdım” dedi. “ Daha önce elde ettiğimiz ödüllerden sonra Yılın Medya Ağı Ödülü’nü  de kazanmamız gerçekten inanılmaz ve bu oyunun en iyisi olduğumuzu kanıtlıyor. Müşterilerimiz için ürettiğimiz işler, yaratıcılıktan esinlenir ve verilerle desteklenir;  ki bu kombinasyon sektörde açıkça fark yaratır. Müşterilerimiz için bu kampanyaları yaratabildiğimiz ve bunun için sarfettiğimiz  efor ve tutku Cannes’da kabul gördüğü için heyecanlıyız.”

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...