Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali dijitale taşındı

Geçtiğimiz günlerde Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali‘nin hibrit bir etkinlik olacağı duyurulmuştu. Organizatörlerin yaptığı yeni açıklamaya göre festival 2021 yılında tamamen dijital olarak gerçekleştirilecek.

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nin 2021’de nasıl düzenleneceği sorusunun cevabı üçüncü kez değişti. Cannes Lions Ocak ayında festivalin tamamen yüz yüze olarak gerçekleştireceğini duyurmuş fakat  yapılan ankete göre İngiltere’deki çoğu katılımcı bu fikre sıcak bakmamıştı. Organizatörler daha sonra etkinliğin dijital öncelikli hibrit bir model olacağını açıklamış geçtiğimiz günlerde de etkinliğin yüz yüze gerçekleşecek ayağı için güvenlik tedbirlerini paylaşmıştı.

Dün yapılan açıklamaya göre etkinlik tamamen dijital olarak gerçekleşecek. Lions Başkanı Philip Thomas konuyla ilgili açıklamasında: “Geçtiğimiz yıl boyunca müşterilerimize danışarak planlarımız üzerinde çalışıyoruz. Bu planların arasında yeni Lions Üyelik platformunun bir parçası olarak Cannes Lions Live’ın geliştirilmesi de vardı. Bu Haziran global topluluğu sanal olarak birleştirmek için artık tam olarak bu formata geçebiliyoruz.” dedi.

Cannes Lions Live, isteğe bağlı içerik ve deneyimlerin yanı sıra Lions’ın kazananlarını sunacak. Etkinliğe erişim, Mayıs ayında başlayacak olan Lions Üyelik planına dahil edilecek. Yıllık üyelik 249 € ‘ya mal olacak ve 30 yaşın altındaki kişiler için üyelik daha düşük ücretli olacak.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.