Cannes Lions coronavirüs sebebiyle ertelenecek mi?

SXSW, Adobe Zirvesi, Avrupa Reklam Haftası, Google I / O, F8, The One Club’s Creative Week. Dünyadaki önemli organizasyonlar, artan COVID-19 / koronavirüs salgını nedeniyle faaliyetlerini ertelemeye veya iptal etmeye devam ettikçe tüm gözler son olarak Cannes Lions’a çevrildi. Cannes Lions bu yıl organizasyonu iptal edecek mi?

Cannes Lions 22-26 Haziran tarihleri ​​arasında Fransa’nın güneyinde gerçekleşecek. Tüm dünya bu etkinliğe katılmayı planlıyor. Ancak Cannes Lions genel müdürü Simon Cook, yaptığı açıklamada “küresel durum sürekli değiştiği için acil durum planı hakkında açık olmak istediğini” söyledi. “Müşterilerimize ve ortaklarımıza danıştık. Esnekliğe izin vermeyerek gereken tüm önlemleri almak için hazırlandık. Her zaman olduğu gibi, insanların güvenliği bizim önceliğimizdir. Alacağımız herhangi bir karar da bunu yansıtacaktır, dedi.

Festival, Cannes Belediye Başkanı ve Fransız yetkililerle birlikte, değişen koşullar nedeniyle olası bir şekilde  ertelenmesi durumunda 26-30 Ekim tarihleri ​​arasına alternatif tarihler aldı.

Cannes Lions, potansiyel tarih değişikliğini kesin olarak 15 Nisan’dan sonra açıklayacak.

Cannes Lions yaptığı açıklamada, “Festivalin zamanlamasına bakılmaksızın, 2020’de Lions ödüllendirmeye devam edeceğini belirtti. “Sonuçlar değerli jürilerimiz tarafından değerlendirilecek ve ödüllendirilecek.” 

“Takvim devam ederken, 2020 için bir Lions adayı olan herkes mevcut süreci ve zaman çizelgesini takip etmelidir. Bu süreçle ilgili bir şey değişirse, ayrıca bir duyuru yapacağız.” Acil durum planı duyurusu için çekilen bir videoda Thomas, Cannes Lions için sadece olaydan çok daha fazlası var diyor. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.