artwork

Cannes Lions 2015’in son kazananları açıklandı

8 sene önce

0

62. Cannes Lions haftasının beşinci ve son ödül töreni düzenlendi. Film Craft, Film, Branded Content & Entertainment, Titanium and Intefrated kategorileriyle beraber Lion of St. Mark, LionHeart Ödülü ve bir seri özel ödül sahiplerini buldu.

Film kategorisinde ikisi Grand Prix toplam 101 ödül dağıtıldı. TV/Cinema kategorisinde Grand Prix’lerden biri Leica Institutional için hazırlanan “Leica Gallery Sao Paolo” işiyle F / NAZCA Saatchi & Saatchi Sao Paolo‘ya giderken diğerini “Unskippable: Family Long Form 01” işiyle Martin Agency Richmond kazandı.

Toplam 66 ödülün dağıtıldığı Film Craft’da Grand Prix ödülünü adam&eve DDB, John Lewis Partnership için hazırladıkları “Monty’s Christmans” işiyle kazandı.

Titanium and Integrated kategorisinde toplam 16 ödül verilirken Grand Prix, Donimo’s için hazırladıkları “Emoji Ordering” işiyle CP+B‘ye gitti.

Branded Content & Entertainment kategorisinde ise 63 ödül verilirken Grand Prix kazanan olmadı.

Öte yandan, R/GA New York yılın ajansı seçilirken onu Ogilvy Brasil ve Ogilvy Sao Paulo takip etti. Droga5 yılın bağımsız ajansı seçilirken onu Wieden+Kennedy Portland ve Wieden+Kennedy London takip etti. En çok ödül alan prodüksiyon şirketine verilen Palme d’Or Smuggler USA‘ye giderken yılın Network’ü Ogilvy&Mather‘ın oldu. Onu sırasıyla BBDO Worldwide ve Grey takip etti. Yılın Holding Şirketi Ödülü ise WPP‘ye gitti. Onu sırasıyla Omnicom ve Publicis Groupe takip etti.

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...