Campaign’in ABD’de lansmanı yapıldı

Haymarket Media Group, reklam ve pazarlama iletişimi yayını Campaign’i ABD’de lanse etti. Campaignlive.com adresinden yayın yapacak yapacak Campaign US, reklam ve pazarlama iletişimi profesyonelleri için ilk gerçek dijital topluluğu oluşturmayı amaçlıyor.

Campaign US’in lansmanı dün New York’ta gerçekleşti.

WPP Yöneticisi Sir Martin Sorrell, Unilever Pazarlama ve İletişim Müdürü Keith Weed ve Starcom MediaVest Group’un Yöneticisi Laura Desmond ve Ogilvy&Mather CEO’su Miles Young gibi alanında başarılı isimler Campaign US’e düzenli olarak katkı sağlayacak. Bu isimlerle beraber 50’den fazla endüstri uzmanının yer aldığı geniş bir heyetle çalışılacak. Campaignlive.com internet sitesinden en iyi yaratıcı çalışmaları ve sektörü şekillendiren önemli trendleri analiz edecek, aynı zamanda multimedia platformlar üzerinde gerçekleşen sektör etkinliklerinin de canlı olarak nabzını tutacak.

Campaign’in içeriği öncelikli olarak yaratıcı yetenekler tarafından yine yaratıcı yetenekler için üretilecek ancak bunun yanında İngiltere ve Asya birimleri ile etkili ve teknoloji blogu The Hub’tan da beslenecek. Campaign US’in New York’taki ekibini Campaign İngiltere’nin yayın yönetmeni Claire Beale yönetecek. Beale konuyla alakalı olarak, “Sektörümüzün en iyi yanı müthiş yetenekleri barındırmasıdır. Campaignlive.com, bu insanlar için, bu insanlar hakkında bu insanlar tarafından hazırlanacak. Sitede yaratıcı işleri gösterip, fikirlerin paylaşılmasını sağlayacağız. Burası bu işi neden yaptığımızı hatırlatacak, müthiş fikirleri hayata geçirmeyi ve kültürü etkileyerek işleri büyütmeyi gözler önüne sürecek” ifadesini kullandı. Sir Martin Sorrell de, “Haymarket’in Campaign’i ABD’de yayına sokmasının zamanı gelmişti” yorumunu yaptı.

Campaign US’e, Twitter, LinkedIn ve Facebook sayfalarından da ulaşılabilecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.