Campaign Türkiye’nin mobil uygulaması yayında

Reklam, pazarlama, iletişim ve yaratıcılık sektörlerine dair makaleler, röportajlar ve güncel haberler basılı dergi, Turkcell Dergilik ve web sitesinden sonra Campaign Türkiye’nin mobil uygulamasında.

Campaign Türkiye’nin mobil uygulaması çıktı

Objektif duruşuyla basılı dergi ve web sitesinin yanında mobil uygulamasıyla da reklam, medya, PR, pazarlama, iletişim ve yaratıcılık konusunda içerikleriyle yayında olan Campaign Türkiye’de güncel haberlerden iş ilanlarına kadar birçok kategori yer alıyor.

Haberler” kategorisinde sektöre dair en güncel haberleri takip edebilir; “Kampanyalar” kategorisinde hem global hem de Türkiye’den birçok markanın reklam kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Güncel iş ilanlarını “Jobs” kategorisinde yayınlayan Campaign Türkiye, “Perspektif” kategorisinde ise basılı dergide yer alan içeriklere ve alanında uzman isimlerin görüşlerine yer veriyor.

Objektif duruşu ve eleştirel bakış açısıyla birçok sektörel işe imza atan Campaign Türkiye’nin mobil uygulamasında en güncel haberler, kampanyalar, sektörün nabzını tutan özel röportajlar, insight’lar ve köşe yazıları yer alıyor.

iOS uygulamasını App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.