Campaign Türkiye’nin 96. sayısı çıktı!

96. sayımızla 2020’ye hoşgeldin diyoruz.

2020 ile beraber yeni 20’lere ve aynı zamanda yeni bir döneme başlıyoruz. Peki bu yeni dönemde endüstriyi neler bekliyor?

Biraz geride bıraktığımız dönemi değerlendiriyoruz, biraz da yeni dönemde endüstriyi nelerin beklediğini, trendleri konuşuyoruz. Sektörün uzmanlarından görüşlerle yeni 20’lerin gündemi çoktan belli oldu bile.

96. sayının öne çıkan diğer konuları

Tunç Berkman, KVK uygulamalarının devreye girmesiyle beraber endüstriyi bekleyen değişikliklere, markaların ve ajansların bu değişikliklere nasıl uyum sağlamaları gerektiğine dikkat çekiyor.

Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler ile geride bıraktığı bir yıllık görev sürecini, 2020 ile başlayan yeni dönemi ve gelecek planlarını konuştuk.

Yayınevlerine kafa tutuyorlar, çiziyorlar, yazıyorlar, üretmeden duramıyorlar. The Poet House’un mucidi İsmail Sertaç Yılmaz ve Ona Çok Benziyorum’un yazarı ve illüstratör Vuslat Çamkerten ile konuştuk.

Bu ay ofis sayfalarımız için dijital, veri analizi, kreatif gibi alanlarda faaliyet gösteren ve 11 ajanslı bir yapıya sahip Brandcom İletişim Grubu’nun çatısı altında yer alan Skala ve Native Medya’yı ziyaret ettik.

Samsung Türkiye Kurumsal Marka ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barış Gökpınar, gelişmekte olan yapay zeka ve nesnelerin interneti gibi teknolojilere dikkat çekiyor ve Samsung olarak kullanıcıların yaşamını dijital akıl ile nasıl kolaylaştırdıklarını anlatıyor.

Bir bankada marka uzmanı olarak çalışan Selin Gürgün, hayatına hatta hayatımıza yeni bir pencere açıyor ve Sad Talks ile başarısızlık hikâyelerini ortaya çıkarıyor.

Keşif sayfalarımızın konuğu rengarenk dünyasıyla Doruk Akı…

Handmade sayfalarımızın bu ayki konuğu Daniska’nın Art Direktörü Olgun Kaşıkçı oldu.

Bu ay İstanbul dışı sayfalarımızın konuğu Gaziantep’ten MB Creative oldu. Sadece Gaziantep’te değil, farklı lokasyonlarda da projelerine devam eden MB Ajans Başkanı Murat Balcı ile konuştuk.

Barış Koç kahramanını anlatıyor: Milattan önce gelen bir kahraman: Sun Tzu

Campaign Türkiye yeni sayısı ile Dergilik’te ve bayilerde…

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.