Campaign Türkiye’nin 90. sayısı çıktı!

Campaign Türkiye’nin 90. sayısında kapak konusu olarak 10 Temmuz 2019 gecesi İngiliz Konsolosluğu’nda gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri ele alınıyor. Listeler, fotoğraflar, haberler ve çok daha fazlası bu sayımızda siz okuyucularımızı bekliyor.

Türkiye’de ikinci kez gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri, 10 Temmuz 2019 gecesi İngiliz Konsolosluğu’nda gerçekleştirilen yoğun katılımlı ödül töreninin ardından sona erdi. Törende 2018 yılında reklam, medya ve pazarlama iletişimi alanlarında büyük başarı sağlamış markalar, ödüllerine kavuştu.

Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year’a ilişkin kazananların tam listesi, ödül gecesine katılanlar, fotoğraflar ve diğer tüm detaylar bu sayımızda…

90. sayının öne çıkan diğer konuları şöyle:

Ogilvy İstanbul‘dan Gizem Keçeci, Burçak Günesev ve Burak Günsev ile Ogilvy İstanbul’un Wanda Digital’i bünyesine katması ile ilgili içinden geçtikleri süreci konuştuk.

Fiat Egea Hatchback ailesi için hazırlanan son reklam kampanyasının hikayesi ve Concept ajansı ile ilişkilerinin detayı da bu sayımızda.

Wavemaker Global Head of Content’i Adam Puchalsky, Wavemaker’daki yeni görevinin detaylarını ve planlarını bizlerle paylaştı.

Haziran ayında Türkiye’de öne çıkan 6 kampanyayı Getir & BiTaksi Kurumsal İletişim Direktörü Serhat Karakaya ve Über Kurucusu & Uygulayıcı Yaratıcı Yönetmeni Hande Arslan yorumladı.

Konuk yazarlarımızdan Şeyda Taluk hikaye paylaşımına dikkat çekerken, Arhan Kayar yaşamın sürekli değişim üzerine kurulu olduğundan bahsetti.

Bu ayki Ofis sayfalarımızda, geçen yıl mayıs ayında yeni ofislerine taşınan Lila Grup‘u konuk ettik.

Yurt Dışı sayfalarımızın bu ayki konuğu ise Alpan Esen oldu. İstanbul’da istikrarlı bir kariyer yolundan sonra Jung von Matt/Spree’de geçen günlerinden bahsetti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.