Campaign Türkiye’nin 81. sayısı yayında

Campaign Türkiye’nin 81. sayısı, “Bağımsız ajanslar” dosyasıyla Dergilik’te yerini aldı. Yeni sayımızda, içinde bulunduğumuz ekonomik belirsizlik ve durgunluk döneminde Türkiye’deki bağımsız ajansların neler yaptığını inceliyor, network ajanslarına göre hangi alanlarda avantajlı ve dezavantajlı konumda olduklarını masaya yatırıyoruz.

Bağımsız yapıların yöneticilerinin görüşlerini bir araya getirdiğimiz yeni sayımızda Hulusi Derici‘den Serdar Erener‘e, Karpat Polat‘tan Yaşar Akbaş‘a, sektörün önde gelen pek çok ismi yer alıyor. Ayrıca kapak dosyamızın sayfalarında kapak tasarımımızı yapan Salih Güngör’ün illüstrasyonlarını da göreceksiniz.

Close Up sayfalarımızın keyifli röportajları

Bu ay Dove’un “Rakamların Ötesinde” kampanyasını ve markanın toplumsal cinsiyet eşitliğine yönelik çalışmalarını Unilever Kişisel Bakım ve Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu ve Ogilvy İstanbul Executive Kreatif Direktörü Selim Ünlüsoy’dan dinledik.

Özellikle sosyal medyada geniş yer kaplayan ve Türkiye’nin en önemli moda etkinlikleri arasında yer alan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul da derinlemesine incelediğimiz konular arasında yer aldı. Mercedes-Benz Türk Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan, sorularımızı moda haftasından cevapladı.

Üçüncü röportajımız ise “Tuzlu Kadın” isimli Instagram hesabında yer alan illüstrasyonlarıyla denizin tuzunu ofisimize taşıyan Beril Ateş’e ait.

AdColony Intelligence Summit

Bu ay Lift Content Factory ekibi olarak AdColony Intelligence Summit’teydik. İçerik ortağı olarak yer aldığımız etkinlikle ilgili panel özetlerini sayfalarımızdan inceleyebilir, dünyanın her yerinden gelen konuşmacılarla gerçekleştirdiğimiz kısa röportajlara YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Daha fazla detay isteyenler için Twitter‘da canlı akışımız da mevcut.

Daha fazlası

Araya uzunca bir tatil girmesine rağmen 81. sayımız yine dopdolu. Bu ay Effect PR’ın ofisini ziyaret ettik ve herkes gibi biz de terasa bayıldık. Alametifarika Kreatif Direktörü Odisseas Sevsevme, bizi kahramanı “ilk insan”la tanıştırdı. İstanbul Dışı bölümümüz için objektifimizi Batman’a çevirdik, Fikirzen’in hikayesini dinledik. Campaign Tech sayfalarımızın konuğu ise yılın en çok konuşulan telefonlarından biri olan Samsung Galaxy Note 9 oldu. Cihazın yenilikçi özelliklerini ve iletişim stratejisini Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Kıdemli Pazarlama Müdürü Burak Destici’den dinledik.

Campaign Türkiye’nin 81. sayısı Dergilik’te sizi bekliyor. Yeni sayımıza katkıda bulunan herkese teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.