Campaign Türkiye’nin 80. sayısı raflarda

Campaign Türkiye’nin 80. sayısı raflarda ve Dergilik’te yerini aldı. Bu sayıda, ekonomik durgunluk dönemlerinde reklamın ve yaratıcılığın oynadığı rolü masaya yatırıyoruz.

Ülke ekonomisi her zaman popüler konulardan biri oldu ama son günlerde yaşanan gelişmeler neticesinde başka bir şey konuşamaz hale geldik. Yeni sayımızda biz de bu konuya sektörel bir dokunuş yaptık, reklamın ve yaratıcılığın ekonomiyi canlandırma konusunda nasıl bir rol oynayabileceğini sektör profesyonellerine sorduk. Ajansların dar boğazdan geçerken yaratıcılıklarını nasıl kullanabilecekleri, markaların hangi fırsatları değerlendirebileceği ve daha fazlası kapak konumuzda.

Girişimcilerin dikkatine

Bu ay keyifle okuyacağınızı umduğumuz dört röportajımız var.

İlbak Holding İnsan Kaynaklarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Şeker, genç yönetici adayları için başlattıkları MT programını anlattı. 

Discovery Türkiye Ulusal Yayınlar Genel Yayın Yönetmeni Unai Iparragirre ile Scripps Network Interactive Inc.’in satın alınmasıyla hayatımıza giren TLC ve DMAX kanallarını konuştuk.

DemirDöküm Pazarlama Direktörü Bilge Kıran, kurumum her alanında gerçekleştirdikleri dijitalleşme çalışmalarını ve bunların DemirDöküm için sağladığı pozitif etkiyi anlattı.

Girişimcilerin ve markalaşma çalışmalarına hız kazandırmak isteyen şirketlerin de “Marka Melekleri” inisiyatifini hayata geçiren Saffron Brand Consultans röportajımızı okumalarını tavsiye ederiz.

İçgörüler, yeni teknolojiler ve daha fazlası

Campaign Türkiye’nin 80. sayısında size ilham verecek içerikler sunmayı hedefledik. Bunlardan biri olan NFC teknolojisiyle ilgili detayları yeni kategorimiz Campaign Tech’de bulacaksınız.

Çalışma alanlarınızla ilgili ilham almak isterseniz, çevreye duyarlı, eğlenceli ve sportif tasarımıyla sahibinden.com ofisini incelemenizi öneririz.

Bu ay kapağımızı hazırlayan ve görüşleriyle kapak konumuza katkı sağlayan Serdar Erener ve Alametifarika ekibine teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.