Campaign Türkiye’nin 78. sayısı Dergilik’te

Campaign Türkiye’nin 78. sayısı yine dopdolu. Toplumsal cinsiyet eşitliğini işlediğimiz bu sayıyı erkenden çıkardık. Bayram tatilinde keyifli okumalar dileriz.

Genel seçimler yaklaşırken biz de hayatımızda yaptığımız bazı seçimleri ele aldık ve bu ay Koç Holding liderliğinde gerçekleştirilen toplumsal cinsiyet eşitliği çalışmalarını kapak konumuza taşıdık.

Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü Oya Ünlü Kızıl’ın röportajıyla başlayan incelemize birbirinden değerli reklamverenler, reklamcılar, akademisyenler, farklı sektörlerden emekçiler ve aktivistler görüşleriyle katkıda bulundu.

Dosya konusu: İşveren markası

Bu ay geniş yer verdiğimiz bir diğer konu da işveren markası kavramı oldu. Özellikle Turkcell’in bu konuda yaptığı ilham verici çalışmaları hem kurum çalışanlarından hem de Turkcell İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seyfettin Sağlam’dan dinledik.

Close Up sayfalarımızda Open Communications, Akbank ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hikayelerini okuyacaksınız. Ayrıca bu ay Campaign Couch’ta hem NetWork ve Rafineri’nin NetWork on Ice kampanyası hem de McDonald’s ve TBWA\Istanbul’un hikayesi yer alıyor.

Yemeksepeti’ne gerçekleştirdiğimiz ofis ziyareti son derece keyifli geçti ve evet, yeni ofisteki koltukların kaç euro olduğunu da öğrendik. Diğer yandan, hem keşif hem de yurt dışı sayfalarımızda multi disipliner çalışmalar yapan iki yaratıcı isme yer verdik: Emre Yusufi ve Poyraz Sayan sorularımızı cevapladı.

Rafineri, kadın hakları ve toplumsal cinsiyet eşitliğini öne çıkaran reklam kampanyalarıyla 78. sayımızın kapak tasarımı için aklımıza gelen ilk ajanslardan biri oldu. Kendilerine teşekkür ederiz.

Sevdiklerinizle birlikte, sağlıklı ve mutlu bir Ramazan Bayramı geçirmeniz ümidiyle, keyifli okumalar dileriz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.