Campaign Türkiye’nin 76. sayısı çıktı!

Campaign Türkiye’nin 76. sayısı Dergilik’te! Yeni sayıda kapak konusu olarak özel gün iletişimlerini masaya yatırdık.

Geçtiğimiz ay Kadınlar Günü vesilesiyle onlarca iletişim çalışmasına şahit olduk. Çok yakında Anneler Günü furyası başlayacak. Campaign Türkiye’nin 76. sayısı da son dönemde neredeyse fenomene dönüşmüş ve kendi içinde müthiş bir ekonomiye sahip olan bu durumu ele aldı. Akademisyenler, marka danışmanları, ajans ve marka tarafının önde gelenleri, özel günleri gerçek anlamıyla sahiplenmek, marka duruşuna entegre etmek üzerine görüşlerini bildirdiler.

Campaign Türkiye 76 kapağının tasarımı Tribal Worldwide İstanbul’dan Alican Kılıçoğlu ve Hakan İhtiyaroğlu’na ait.
Bu yıl Campaign Türkiye Agency of the Year ödülünü alan TBWA\Istanbul, ödüle özel bir çekim gerçekleştirerek ön kapağımızda yer aldı.

 

Campaign Türkiye’nin 76. sayısında dosya konusu olarak esporun Türkiye’deki gelişimini ve geleceğini de sektörün önde gelen isimleriyle tartıştık. Tüm dünyada gelirleri 696 milyon dolara ulaşan bu pazarla ilgili gelişmelerin ilginizi çekeceğini umuyoruz.

İki etkinlikte içerik ortağı olarak yer aldık

Bu ay içerik ortağı olarak Turkcell tarafından düzenlenen Teknoloji Zirvesi ve WPP tarafından gerçekleştirilen CoFuture İnovasyon Festivali’ndeydik. Sayfalarca içerik ve binlerce fotoğraf dışında, CoFuture’dan özel bir röportajla döndük. Wavemaker Global Strateji ve Ürün Yöneticisi Nick Vale’le çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Campaign Couch bölümümüzde Dominos’un “Ekmek Arası” kampanyasının yaratıcıları Serdar Erener ve Aslan Saranga sayfalarımıza konuk oldu.

adidas ise bize ofisinin kapılarını açtı ve çalışma süreçlerini anlattı.

Keyifli okumalar dileriz!

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.