Site icon Campaign Türkiye

Campaign Türkiye’nin 137. sayısı çıktı!

2023 hepimiz için zor bir yıl oldu. Her şeye rağmen geleceğe umutla bakarak Cumhuriyetimizin 100. yılını kutladık.

Campaign Türkiye Dergisi 12. yılına girerken 137. sayımızda yayıncı şirket Lift Content Factory’nin bugüne kadar gerçekleştirdiği başta içerik projeleri olmak üzere, etkinlikler, seminerler, festivaller ve daha birçok projeyi sizlere hatırlatmak istedik. 

Herkese keyifli okumalar…

Dergimizi sitemizden ve Dergilik’ten okuyabilir, bayilerde bulabilirsiniz.

Linkimiz:

https://www.campaigntr.com/journal_archive/137/

Herkese iyi okumalar…

137. sayıda başka neler var?

Lift Content Factory

Lift Content Factory’nin bugüne kadar gerçekleştirdiği başta içerik projeleri olmak üzere, etkinlikler, seminerler, festivaller ve daha birçok projeleri…

Blokzincir Projelerinin Pazarlanması Gerçeği

BLUCKA Crypto Creative Agency’nin Marka ve Stratejiden sorumlu Crypto Creative’i Oktar Akın, 137. sayımızda blokzincir teknolojisini anlattı.

Kendi Yolunu Bulan Bir Nesil: GEN Z

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü Öğrencisi ve İşletme Kulübü Genel Yayın Yönetmeni Emine Güler, Z kuşağına dair fikirlerini anlattı.

“Dijital Yerliler”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Bursa’dan Pare Dijital İletişim Ajansı oldu. Bursa’da faaliyet gösteren iletişim ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kurucusu Osman Kuş’tan dinledik.

“Kendi Hikayeni Yaratabilmek”

Prix.co Kurucusu, başarılı girişimci Çiğdem Öztabak, İstanbul’dan Amerika’ya uzanan yolculuğunu, mücadelesini sürdürdüğü bu yolda hangi zorluklarla karşılaştığını ve heyecan dolu bu serüveninde geleceğe dair neler yapmak istediklerini anlattı.

“Bilmek değil yapabilmek”

Başarılı kurumsal hayatının ardından moda dünyasına girerek görsel mağazacılık ve perakende alanında danışmanlık yapan Oğuzhan Coşkun, 137. sayımızda “The Story” köşemizin konuğu oldu.

The Cars: BMW i4 M50 heyecan verici sportif performansıyla M’in yenilikçi gücünü ilk kez markanın gücüyle birleştirmeyi hedefliyor. Acaba bunda başarılı olunmuş mu? Yeni modeli mercek altına aldık.

Keşke Ben Yapsaydım: Propaganda Jr. Copywriter’ı Eylül Tüfekçi “Keşke Ben Yapsaydım” dediği kampanyayı anlattı.

Handmade: Handmade sayfalarımızın bu ayki konuğu Art Director Şevval Şahin…

Keşif: Freelance İllüstratör Nurcan Kurt, bizlerle hikayesini ve çalışmalarını paylaştı.

Kahramanlar: Wunderman Thompson Reklam Yazarı Barış Süral Kahramanın Kim? Sorusuna yanıt arıyor…

 

137

Exit mobile version