artwork

Campaign Türkiye’nin 133. sayısı çıktı

3 ay önce

0

ChatGPT geçen yılın sonlarına doğru hayatımızdaki yerini aldı ve bugünlerde çok daha fazla konuşuluyor; artık birçok kişi eğitim ve iş süreçlerinin bir parçası haline getirdi. Bizler de üretken yapay zekaya olan yoğun ilgiyi görmezden gelemedik ve kapak dosyamızda derinlemesine inceledik.

 

133. sayıda başka neler var?

Repütasyon değil, kalite ve güvenilirlik önemli

Türkiye’de Mimarlık Fakültesi’ni bitirdikten sonra hayalinin peşinden giderek yurt dışı macerasına başlayan Yiğit Işık, şu an California’da Freelance İllüstrator olarak çalışıyor ve tecrübe eksikliğinin başarıya engel olmadığını vurguluyor.

Yaratıcılığı teşvik ediyoruz

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Bolu’dan Ajans360 Reklam Ajansı oldu. Bolu’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın başkanı Melih Örnekbaş’tan dinledik.

Isınmada yeni nesil teknolojilere geçiş

Çevreye duyarlı ürünlerin her geçen gün daha da çok talep gördüğünü belirten Vaillant Group Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ufuk Altan, markanın teknolojiyi kullanarak sürdürülebilirliğe nasıl katkıda bulunduğunu ve yüksek seviyede tasarruf sağlayan ürünlerin bunu nasıl gerçekleştirdiğini açıklıyor.

The Story: Senur Akın Biçer
Handmade: Tankut Ağdemir
Keşif: Cansu Sönmez
The Heroes: Semih Şimşek

Senin için
Tümünü göster
Elmaslarla bezenmiş kredi kartıyla daha havalı olun

Kartınızı pırlantalı almaz mıydınız?...

Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...