Site icon Campaign Türkiye

Campaign Türkiye’nin 131. sayısı çıktı

Siyaset iletişimini geçen yıl 125. sayımızda kapsamlıca ele almış, yeni yöntemlerle nasıl harmanlandığını aktarmaya çalışmıştık. Eski seçim kampanyalarıyla günümüzdeki seçim kampanyalarının kurgulanması arasında büyük bir fark olduğunu da gözlemliyoruz. Buradan yola çıkarak o dönemlerde yapılan ve öne çıkan iletişim çalışmalarını sizler için derledik.

131. sayıda başka neler var?

Kendim olarak var olabiliyorum

Türkiye’de yayıncılık sektörüyle başlayıp reklamcılık sektörüne kayan Melda Ennekavi, hayatını Amsterdam’da sürdürüyor. Hem üniversite eğitimine devam edip hem de freelance çalışan Ennekavi, iş hayatında kendi tarzını ortaya koyabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

“İşimiz, en iyi bildiğimiz işi yapmak”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Antalya’dan GuruKafa Reklam Ajansı oldu. Antalya’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kurucu ortağı Özgür Çardak’tan dinledik.

Teknolojiyi çevre için kullanmak

Epson Türkiye Kurumsal Kanal Satış Müdürü Koray Kurçenli, sürdürülebilir bir yaşam için teknolojiyi nasıl kullandıklarını ve 2050 hedeflerini anlatırken lazer pazarından ayrılma kararlarının sebebini detaylı bir şekilde aktarıyor.

The Story: Gökten Doğan
Handmade: Cemal Kılıç
Keşif: Didem Kalaycı
The Heroes: Hakan İşitmez

Exit mobile version