artwork

Campaign Türkiye’nin 130. sayısı çıktı

1 yıl önce

0

Campaign Türkiye olarak web sitemizin yeni arayüzünü 1 Ocak 2023’te tüm açıkhava mecralarda gerçekleştirdiğimiz özel bir kampanyayla tanıtmıştık. Bu kampanyayla birlikte açıkhava mecralarının kitlelere ulaşmadaki önemini ve etkisini bir kez daha deneyimlemiş olduk. Yeni sayımızda ise açıkhava mecrasının geleceğinde merak uyandıran noktaları aydınlatmaya çalıştık.

 

130. sayıda başka neler var?

Twitter’daki marka sohbetleri ve alışveriş

Twitter Global Satış Ortakları Direktörü Catherine Kehoe, Twitter’daki marka sohbetinin insanları satın almaya yönlendirdiğini söylüyor ve konuyla ilgili Publicis ile birlikte gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçlarını paylaşarak Türk işletmelerinin bundan nasıl faydalanabileceği üzerine tavsiyeler veriyor.

“Lovemark’ın işi de gücü de reklam”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Ankara’dan Lovemark Brand Design Reklam Ajansı oldu. Ankara’da faaliyet gösteren dijital reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kurucusu Muhammed İkbal Öztürk’ten dinledik.

Balayında değişen kader

Allianz Avustralya İç İletişim Müdürü Özlem Kurt, Türkiye’deki yoğun iş gündeminden sonra Avustralya’da başlayan heyecan verici hikayesini bizlerle paylaşıyor ve farklı bir kültürün zorlukları olsa da iletişimin evrensel dilinin tek olduğunu vurguluyor.

The Story: Kürşat Çetin

Handmade: Canberk Özer

Keşif: İsmail Kuş

The Heroes: Meltem Doğan

Senin için
Tümünü göster
Campaign Global Agency of the Year Türkiye’den kısa listeye kalanlar

Aralarında TBWA/İstanbul’un da olduğu ajansların ve kişilerin listesi açıklandı...