artwork

Campaign Türkiye’nin 129. sayısı çıktı

4 hafta önce

0

“Ekonomideki belirsiz ve çalkantılı koşullarda nasıl daha iyisini yapabiliriz?” sorusuna odaklandığımız ve bunun için daha çok motivasyon aradığımız bir yıl oldu. Umarız 2023, Cumhuriyet’in 100. yılına denk gelmesiyle de dünyamızın daha olumlu ve umut verici gelişmeler yaşayacağı bir yıl olur.

Almanak sayımızda derneklerin yıl değerlendirmesi ve 2023 beklentilerinin yanı sıra 2022’nin öne çıkan reklam, medya, pazarlama ve sektör haberlerini, röportajlarını ve dosya konularımız için aldığımız değerli görüşleri derledik.

129. sayıda başka neler var?

Siber tehlikelere ne kadar hazırlıklıyız?

Inventiv CEO’su ve Multinet Up CDO’su Çağlayan Yıldırım, siber güvenlik açığı barındıran teknolojileri açıklıyor ve şirketlerin dijital ortamdaki verilerini hangi yollarla güvende tutabileceklerine dair tavsiyelerde bulunuyor.

“Değişim ve Dönüşümün Hikayesi”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu İzmir’den Current Works Dijital Reklam Ajansı oldu. İzmir’de faaliyet gösteren dijital reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kurucu ortağı Ömer Yoluk’tan dinledik.

Ana motivasyonum yaratıcılık

Artı Stüdyo Kurucu Ortağı ve Yaratıcı Yönetmeni Aksel Ceylan, Türkiye ve Amerika kıyaslaması yapmaktan ziyade çok daha verimli olacağını düşündüğü, sektöre dair çıkardığı dersleri içtenlikle kaleme aldı.

The Story: Karikatürist Cem Güventürk

Handmade: Furkan Taşlı

Keşif: Betül Sinanoğlu

The Heroes: Oğulcan Arslan

 

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...