Site icon Campaign Türkiye

Campaign Türkiye’nin 127. sayısı çıktı

Pandeminin etkisiyle de müşteri deneyiminde birtakım dönüşümler oldu, tüm süreç dijitale kaydığından müşteriyi anlamak ve onlara özel, pratik deneyimler sunmak daha da önemli hale geldi. Bu süreçteki tecrübelerinden sonra markaların deneyime yönelik çalışmaları daha çok ağırlık kazanacak ve marka tercihinde / satın alma sürecinde kendini hissettirecek.

127. sayıda başka neler var?

Bütüncül bir bakış açısıyla üretiyoruz

Ürünlerini tasarlarken insanların dijital dünyayla olan ilişkisine odaklanan Logitech, sürdürülebilirlikte “toplumdan aldığını topluma geri verme” vizyonuyla hareket ediyor.

“Hep daha iyisini hedefleriz”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Çanakkale’den 300 dpi Dijital Reklam Ajansı oldu. Çanakkale’de faaliyet gösteren dijital reklam ajansına dair mesaj ettiklerimizi ajansın kurucu ortağı Kübra Karahan’dan dinledik.

“İnsan gücünün değeri biliniyor”

“Aklım fikrim çizgi romanlar ve fantastik dünyalardaydı” diyen Mano Figa Kurucusu Berk Şentürk, Hollanda’da kendisine hayalindeki hayatı kurmak için hangi adımları attığını açıklarken orada iş hayatına bakış açısı sebebiyle insanların dengeli bir hayat sürebildiğini vurguluyor.

Handmade: İlayda Köroğlu

Keşif: Nurbanu Kılıçer

The Heroes: Rana Duran

Exit mobile version