artwork

Campaign Türkiye’nin 125. sayısı çıktı

9 ay önce

0

Hayatımızın her noktasında, her türlü iletişimde artık yepyeni mecralar mevcut. Öncelikle Z ve Y kuşakları olmak üzere bu değişime hızla uyum sağladı. Siyasi partiler ve siyasetçiler de yıllardır seçmenlere çeşitli kanallarla ulaşmaya, onlara meramını anlatıp taraf kazanmaya çalışıyor. Peki içinde bulunduğumuz bu dijital baskın çağda nasıl ilerleyecekler? “Siyasete uzak” olarak algılanan Z kuşağını nasıl etkileyecekler? Yeni çağda siyaset iletişimini 125. sayımızda masaya yatırdık.

125. sayıda başka neler var?

Yapay zekâ, güvenliği nasıl destekleyebilir?

Kaspersky’den Maxim Mamaev, anormallikleri tespit edebilecek özellikte olan yapay zekânın siber olayları önlemek ve operasyonel verimliliği artırmak için yenilikçi bir teknik olarak öne çıktığını belirtiyor.

“Bizim herkese yetecek kadar fikrimiz var”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Balıkesir’den İpek Adworks Reklam Ajansı oldu. Balıkesir Bandırma’da faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajansın kurucusu Kürşad İpek’ten dinledik.

“Kendi şansımızı kendimiz yaratmalıyız”

Danone Amsterdam Global Pazar Araştırma Satın Alma Lideri Cem Emre Çalışkan, üniversitede kariyeriyle ilgili sisleri savuşturmasının ardından yolunu çizip ilk olarak Dubai’ye adımını attı. Duyguların değil mantığın ön planda olduğu iş ortamında mutluluğu bulan Çalışkan, yurt dışı konusunda risk almadan önümüzü göremeyeceğimizi vurguluyor.

Handmade: Emrah Yıldırım

Keşif: Ceyhun Şen

The Heroes: Uğur Can Usoğlu

Senin için
Tümünü göster
Kraft Heinz cezbedici tatları yelpazesine katıyor

Kraft Heinz, Gigi Hadid’den ilham alan makarna votka sosu için...

Digitas, kız öğrencileri teknoloji alanına çekmek istiyor

Digitas UK kadınların teknoloji sektöründeki yerini, etkinliğini artırmayı hedefliyor...

DOOH, sosyal medyayı güçlendiriyor

Nörobilim çalışması, DOOH’un sosyal medyada ‘önemli değerleri ortaya çıkardığını’ gösteriyor...