artwork

Campaign Türkiye’nin 121. sayısı çıktı

1 sene önce

0

İlk olarak 1986 yılında gündeme gelen “greenwash” kelimesi günümüzde artık çok daha tehlikeli çağrışımlar yapıyor. Sürdürülebilirlik temalı iletişim çalışmalarında ‘gerçekçilik’ tartışılır oldu. Biz de hem markaların hem de PR ve yaratıcı ajansların bu konuda nerede durduğunu inceleyerek greenwashing’e bir kez daha dikkat çekmek istedik.

121. sayıda başka neler var?

Daha iyi bir yaşam için kullanıcının yanındayız

LG Electronics Türkiye Ev Eğlencesi Elektroniği ve Beyaz Eşya Ürün Grupları Satış Başkanı Bülent Bülbül; kullanıcıların özellikle son zamanlarda hem tüketici dostu hem de sağlıklı yaşama katkı sağlayacak ürünlere yöneldiğini gören LG’nin, yeniliklerini öncelikle onların menfaatini odağına koyarak gerçekleştirdiğini belirtiyor.

“Fikrin coğrafyası olmaz”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu, Kayseri’den Adlive Reklam Ajansı oldu. Kayseri’de faaliyet gösteren reklam ajansına dair merak ettiklerimizi ajans başkanları Hasan Köse ve Erdal Kaya’dan dinledik.

Şehrin her köşesi ilham veriyor

Scholz&Friends Berlin’de Jr. Sanat Yönetmeni olan İpek Şaylı, Türkiye’deki iş tecrübelerinin ve tanıştığı kişilerin Almanya’daki hayatına nasıl etki ettiği ile sözlerine başlıyor ve şu an çalıştığı ajansın, odağına personel mutluluğunu koyduğunu vurguluyor.

Handmade: Burcu Bağ

Keşif: Fırat Dövencioğlu

The Heroes: Emrah Gedik

Senin için
Tümünü göster
Hayatta her şeyi değiştiremeyiz… Yemek uygulamamız hariç!

Migros Yemek, üç filmden oluşan yeni lansman kampanyasını yayınladı...

Pepsi 15 yıl sonra ilk kez logosunu değiştirdi

Pepsi, logosunu ve marka kimliğini yeniledi. Pepsi yeni logosunda nostaljik...