Site icon Campaign Türkiye

Campaign Türkiye’nin 111. sayısı çıktı

2020 yılında pandemi süreciyle birlikte video içerik tüketiminde önemli ölçüde bir artış gerçekleşti. Özellikle dijital platformlar bu dönemin kaymağını yiyen taraf oldu. Biz de 111. sayımızda globaldeki araştırmaları, görüşleri ve ilerideki dönemde neler olabileceğine dair öngörüleri de kapsayan geniş bir dosya konusu oluşturduk.

111. sayıda başka neler var?

“Geleceği evinize getiriyoruz”

Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ekin Alayat Sarfati, insanların daha konforlu bir yaşam alanı oluşturma eğilimlerine dikkat çekerek hayat kalitesini artıran en son teknoloji ürünlere odaklandıklarını belirtiyor.

“İyi bir fikrin ‘iyi bir fikir’ olduğunu düşünenlerdenim”

Türkiye’den Hollywood’a uzanan bir yolculuk… Çalışmalarıyla uluslararası alanda başarılı İletişim Tasarımcısı Emrah Yücel ile ilham verici hayat hikayesini ve yaptıklarını konuştuk.

“İşinizin başındayız”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Renklam Creative oldu. Balıkesir’de faaliyet gösteren ajansa dair merak ettiklerimizi ajansın kurucularından Bahadır Aydoğan’dan dinledik.

‘Alman disiplini’ iş hayatında da baskın

Jung Von Matt Kıdemli Sanat Yönetmeni Sungu Hacışabanoğlu, Berlin’de çalışmanın Türkiye’ye kıyasla en büyük farkının detaycı ve zamana yayılan iş süreçleri olduğunu belirterek disiplinli çalışma sistemlerine dikkat çekiyor.

Handmade: Seda Öztürk

Keşif: Dilara Kavaklıoğlu

Kahramanlar: Emre Hacısalihoğlu

Exit mobile version