Site icon Campaign Türkiye

Campaign Türkiye’nin 110. sayısı çıktı

Son yıllarda trendler arasında sık sık duyduğumuz bir kavram var: Sürdürülebilirlik. Biz de pazarlamanın merkezine yerleşmiş olan bu kavramı 110. sayımızda kapak konumuza taşıyarak; markalar tüketiciyi bilinçlendirme konusunda ne noktada, tüketiciler sorumluluk sahibi markalara mı yönleniyor ve markalar dünyayı kurtarabilir mi sorularının cevabını aradık.

110. sayıda başka neler var?

Üst düzey bir teknoloji ve dijitalleşme deneyimi

Canon Eurasia Ülke Direktörü Özgür Yiğiter, Canon’un görüntüleme teknolojilerinde donanımdan yazılıma uzanan dijitalleşme yolculuğunu anlatıyor.

“Esas olan sahne aşkıydı, dans buna bir araç oldu”

Dansa ve sahneye adanmış bir hayat… Sanat yönetmeni, koreograf, eğitmen ve sanat aktivisti Beyhan Murphy ile tutkulu olduğu dans ve sahne sanatları üzerine konuştuk.

“Takdir edilmek paradan daha kıymetli”

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu sayımızdaki konuğu Mavi Kalem Dijital Reklam Ajansı oldu. Gaziantep’te faaliyet gösteren ajansı daha yakından tanıyarak verdiği hizmetleri dinledik.

İrlanda özel hayata saygı gösteriyor

Bu ay Yurt Dışı sayfamızda UtilityAR Marketing Manager’ı Işılay Şahin, İrlanda’da yüksek lisans ile başlayan yeni hayatının nasıl şekillendiğini anlatıyor.

Handmade: Çisem Köken

Keşif: Buse Ustaoğlu

Kahramanlar: Batın Küçükdoğan

Exit mobile version