artwork

Campaign Türkiye’nin 109. sayısı çıktı

3 yıl önce

0

Bir yıl önce başlayan pandeminin hayatımıza getirdiği değişimler iş hayatında da yoğun bir şekilde hissedildi, evden çalışmaya başlayan birçok şirkete de bu sistemin bazı kuralları olması gerektiğini gösterdi.

109. sayımızda pandemi sürecinde iş yerlerinden home-office çalışma sistemine geçen şirketlerin bu süreçte yaşadıkları değişimleri, yeni sistemin getirdiği zorlukları, çalışanların ev ve iş hayatı arasındaki dengeyi nasıl korumaya çalıştıklarını mercek altına aldık.

109. sayıda başka neler var?

Daha multi kültürel bir marka olmak…

ÇÖZÜM ve yeni kurulan OPEn Türkiye ve MEA CEO’su Can Aksüyek ile PEUGEOT’nun hem global hem de bölgesel işlerine imza atacak olmalarını, bu sürece nasıl hazırlandıklarını ve OPEn’ın yapısını konuştuk.

Yazılım ve geliştirmeler Setrow ekibinde

Setrow Yönetici Ortağı Turgut Taneli, teknoloji şirketi olarak sundukları dijital pazarlama platform ürün ve servisilerini anlatırken, öne çıkan teknolojilere de dikkat çekiyor.

“Dıştan içe, içten dışa bir devinim hali benimkisi” 

Konfor alanlarımızı ve bunun tam zıttı olan bilinmezlik ve belirsizliği kişisel sergisi Gel-Git’te sorgulayan Leyla Emadi ile sergi hazırlık sürecini ve üretim halinde olmayı konuştuk.

“Fotoğraf dili kadar satış dili de önemli”

İstanbul dışı sayfalarımızın bu sayıdaki konuğu Caner Hortoğlu Ürün ve Yemek Fotoğraf Ajansı oldu. Bursa’da faaliyet gösteren ajansı daha yakından tanıyarak verdiği hizmetleri dinledik.

“Başka bir hayat mümkün”

Yurt dışı konuklarımızda bu ay Aura – Museum Genius Kurucu Ortağı Ataer Arguder ile devam ediyoruz.

Handmade: Selin Eror

Keşif: Ozan Atalay

Kahramanlar: Halil Kaçmaz