Campaign Türkiye’nin 108. sayısı çıktı

2021’de pazarlama, reklam ve iletişim endüstrisini neler bekliyor? Geçmişin izleri geleceğe ne kadar yansıyacak?

Hepimiz 2021’e odaklandık. Her yıl olduğu gibi yeni yılın neler getireceğini merakla bekliyoruz. Hatta neredeyse endüstrinin bir burcu olsa onun da falına bakacağız. Biz de işi tarot kartlarına, fallara bırakmak yerine endüstrinin uzman isimlerine sorduk, araştırmalarla, verilerle 2021’e ışık tuttuk.

108. sayıda başka neler var?

Markaya ve marka ihtiyacına dokunabiliyor olmak…
GroupM Türkiye CEO’su Bülent Yar ile geçtiğimiz yıl teslim aldığı bu yeni bayrağı, getirdiği sorumlulukları, pandemi süecini nasıl geçirdiğini ve 2021’e dair planlarını konuştuk.

Sen hep gülümse…
Yeşilçam Hikayesi kaldığı yerden devam ediyor… Ziraat Bankası 157. yıl dönümünü Kemal Sunal ile kutladı. Happy People Project imzalı filmin detaylarını Ziraat Bankası Dijital Çözümler, Operasyon ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş, Happy People Project Kurucu Ortak ve Ajans Başkanları Yaşar Akbaş ve Orçun Onural’dan dinledik.

IAB Türkiye’de görev teslimi
2 yıldır IAB Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev alan Neslihan Olcay, görevini son 3 dönemdir IAB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak görev alan Ayşen Akalın’a devretti.

Yarın artık bugün…
Paribu Pazarlama İletişimi Yürütme Kurulu Üyesi Görkem Öztürk, değişen finans sistemini, hızla gelişen Bitcoin dünyasını ve kripto paranın kitlelere nasıl tanıtıldığını anlatıyor.

Yeni sorular sormamız gereken bir döneme giriyoruz”
Medya sanatçısı, yönetmen ve tasarımcı Refik Anadol, yapay zekayı ve veriyi kullanarak medya sanatlarını mimariyle buluşturuyor.

Ufuk açıcı bir deneyim oldu”
İş hayatının zorlu ve yoğun günlerine rağmen kendine profesyonel yaşamının yanında yeni bir hikaye daha yaratmış isimlerle konuşmaya bu ay Toco Tukkan ile devam ediyoruz.

Yepyeni bir macera ve deneyim
Türkiye’de yazılım alanındaki 15 yıllık deneyiminin ardından İngiltere’ye yerleşen ve bir danışmanlık firmasının kurucularından olan Onur Gürdamar, yurt dışına yerleşme sürecini anlattı.

Handmade: Kerrigan Özge Genç

Keşif: Selin Tahtakılıç

Kahramanlar: Ezgi Güneş

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.