Campaign Türkiye Temmuz 2017 sayısı çıktı

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali 2017

Çeşitlilik ve toplumsal duyarlılığa dokunan işler iz bıraktı.

Her sene heyecanla beklenen ve sektördeki en yaratıcı beyinlerin bir araya geldiği Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, 64. yılında da zihin açıcı oturumları ve birbirinden farklı konuşmacılarıyla reklam sektörünün gündemine oturmayı başardı.

Yeni sayımızda başka neler var?

Cannes Lions’ta Entertainment kategorisinde Grand Prix alan sıradışı kampanya “Beyond Money”nin başarısını MRM//McCann CEO’su Marina Spect ve CCO’su Miguel Bemfica ile konuştuk.

Bu yıl Cannes Lions’ta yenilikçi sosyal projeleriyle adından söz ettiren Memac Ogilvy & BMather’ın Art Direktörü ve Designer’ı Naz Yunt anlattı: İşimiz esasen insan odaklı.

Volvo Car Türkiye ve Ketchup’ın 6 yıldır devam eden ve sadakat pazarlaması alanında önemli bir yol kat eden ilişkilerini ve çalışmalarını Volvo Car Türkiye Ürün ve Ücretlendirme Yöneticisi Kubilay Polat ve Ketchup Loyalty Marketing CEO’su Yalçın Onur ile konuştuk.

Elektronik müziğe uzun zamandır büyük destek veren Burn Enerji İçeceği, bu desteği Big Burn ile taçlandırıyor. Burn Saha Pazarlama Müdürü Gökçe Özer festival detaylarını anlattı.

KOBİ’lerin online varlığını destekleyici çözümler sunan GoDaddy’nin son dönem faaliyetlerini ve Türkiye pazarının durumuna bakışını Barb Rechterman ile konuştuk.

dsm group kurucusu ve başkanı Alper Sesli, Türkiye’deki etkinlik sektörünü ve yakın zamanda hayata geçirmeyi planladıkları yeni etkinlik planlarını anlattı.

Kimyasal sektöründe hizmet veren Dow’un pazarlama alanındaki yöneticilerinden Fadi Matar ile kimyasal ürünlerde markalaşmanın önemini ve B2B segmentinde iletişimi konuştuk.

“Kuşak farkı” sayfalarımız için Deeper’daydık. Yazılım mühendisi olarak görev alan Doğukan Aydoğdu, İhsan Özçıtak’a sordu.

Diğer konuları görmek için tıklayın.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.