Site icon Campaign Türkiye

Campaign Türkiye Şubat sayısı çıktı

Alanında uzman isimler, yakın gelecekte iletişim sektöründe bizleri nelerin beklediğini anlattı. Buna göre, gelişen teknolojiyi ve datayı kullanmaları halinde mobilden sosyal medyaya, sinemadan reklam ajanslarına kadar çeşitlenen pazarı bekleyen fırsatlar neler?

Yeni sayımızda başka neler var?

Yaratıcı hizmetlerde karlılıkların düştüğüne dikkat çeken ve bugün artık büyük ajans konseptine inanmadığını söyleyen Yiğit Şardan ile endüstriyi değerlendirdik.

TBWAIstanbul Başkanı Cem Topçuoğlu ile, TBWA’deki yurt dışı görevlerine de dayanarak reklamcılığın dünyada gittiği noktayı, yakın gelecekte sıkça bahsedeceğimiz trendleri konuştuk.

Publicis One’ın Türkiye’deki yeni yapısını ve hedeflerini Publicis One Global CEO’su Jarek Ziebinski ve Publicis One Türkiye CEO’su Savaş İnanç Dedebaş ile konuştuk.

Türkiye’de sanat pazarlamasını, konunun uzmanları değerlendirdi.

Uzun yıllar gazetecilik yapan ve bir süre önce halkla ilişkiler sektörüne geçerek İZ İletişim’e genel müdür olan Emre İskeçeli bu süreci ve halkla ilişkilerin kısa vadede geleceğini anlattı.

Tina Ly, yeni yılla beraber yeni kararlar almanıza hem yardımcı oluyor hem de bu yeni kararları uygulayabilmeniz için motive ediyor.

SEAT’ın Euroleague Basketball sponsorluğuyla devam eden projelerini ve yaptıkları çalışmaları SEAT Pazarlama Müdürü Tilbe Polat ile konuştuk.

Büyük verinin siyaseti yendiğine dikkatleri çeken Hakan Akben, artık dünyayı kurtarmak için aklıselim iletişimcilerin arandığını ve büyük veri ile psikometri biliminin iş birliğini anlatıyor.

 

Exit mobile version