Campaign Türkiye Kasım sayısı çıktı

Kristal Elma Festivali 94 oturum, 173 konuşmacı ve 2 ödül töreniyle 15 bine yakın katılımcısına yine ilham dolu 3 gün yaşattı.

Festival konuşmacılarıyla röportajlar, Kristal Elma kazanan işler, öne çıkan oturumlar ve Türkiye’de reklam filmi çekimi yapacağını duyduğumuz Ferzan Özpetek…

Detaylar Kasım sayımızda.

Yeni sayımızda başka neler var?

– Başarısıyla Kristal Elma’da ödüllendirilen Bababank’ı, projenin oluşum sürecini ve aldığı geri dönüşleri Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü ile konuştuk.

– “Uluslararası” tanımlamasının hakkını ziyadesiyle veren yönetmen Ferzan Özpetek, “bana göre olmayan projeler beni daha çok çekiyor” diyor.

– Kristal Elma Festivali’nin onur konuğu Aziz Sancar, canlı bağlantıyla katıldığı oturumda salonu dolduran katılımcılara ilham ve duygu dolu anlar yaşattı.

– Kristal Elma Festivali’nde sahneye çıkan Volkswagen Binek Araç Marka Genel Müdürü Vedat Uygun’dan festival iş birliği ve sponsorluk hikayesini dinledik.

– Saran Group Kurucusu Sadettin Saran, Kristal Elma’da yeni projelerini ve kariyerini anlatarak içeriğin dağıtımını masaya yatırdı. Detayları, oturum sonrasında aldık.

– Facebook Türkiye Ülke Direktörü Derya Özkaya Matraş ve Facebook APAC Bölgesi Kreatif Direktörü Fergus O’Hare ile hikaye anlatıcılığının gelişimini ve yaratıcılığı konuştuk.

– Birbirinden ünlü tasarımcıların katıldığı ve 8.’si düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’u Mercedes-Benz Türkiye Pazarlama Direktörü Şükrü Bekdikhan ile konuştuk.

Diğer konuları görmek için tıklayın

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.