Campaign Türkiye Eylül sayısı çıktı!

Influencer marketing’i bugünü ve geleceğine dair öngörüleriyle kapağa taşıdığımız Campaign Türkiye Eylül sayısı, konuları ve konuklarıyla bu ay da dopdolu.

Influencer’ınızı nasıl alırdınız?

Pazarlamanın genç yüzü inluencer marketing, reklama karşı sempatisini giderek daha çok kaybeden tüketiciye ulaşmak adına markalar için büyük bir potansiyel. Peki sürekli güncellenen dijital dünyada influencer’ın hatırı kaç yıl sürecek?

Eylül sayısının öne çıkan diğer konuları:

3kişilerloop Ajans Başkanı Argün Albayrak, bir döngü şeklinde sürekli birbirini etkileyen reklam ve toplumun günümüzde nasıl bir dönüşüm yaşadığını ve etkileşim çağında nasıl sosyal marka olunabileceğini değerlendiriyor.

Bayaiyi.com, ByWonderland.com ve Balat Coffee & Guide… Oylum Yüksel ve Onur Yüksel biraz kahve, biraz tasarım, biraz seyahat diyorlar. En çok da hikayeler anlatarak üretmeyi seçiyorlar.

MEC ve Maxus’un birleşmesiyle oluşan ve bu birleşme sonucunda 1 milyar dolar gelire sahip olan Wavemaker’ı, ajansın CEO’su Neslihan Olcay ve COO’su Serdar Aytok anlattı.

Dijital evrende kalabalığı bir araya toplamak kadar o kalabalığın istenilen sonuç doğrultusunda ikna edilmesinin de gerekli olduğunu hatırlatan Şeyda Taluk, influencer marketing’e dikkat çekiyor.

Youthworks Ajans Başkanı Serhat Gürcü, influencer marketing’in nasıl kullanılması gerektiğini ve hatırlı pazarlamayla Effie kazanmanın inceliklerini anlattı.

Ofis sayfalarımız için bu ay Anadolu Yakası’nın göbeğinde, AND Kozyatağı’nda konumlanan online seyahat acentası Enuygun.com’u ziyaret ettik.

İstanbul Dışı – Mun Ajans: “İstanbul’daki normalleşmiş fazla mesailerin burada olmaması sanırım en belirgin avantajımız.”

Diğer konuları görmek için tıklayınız.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.