Campaign Türkiye Aralık sayısı çıktı!

Farklılık kazanır

Yaratıcılığın başrolde olduğu bir filmde çeşitlilikten sıkılmak…
“Eşitlik! Evet, kavramı anlıyorum ama örnek veremiyorum.” Sizce çeşitlilik için de aynı şey geçerli değil mi?

Campaign Türkiye Aralık sayısı çıktı

Campaign Türkiye Aralık sayısında başka neler var?

Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş ve Happy People Project Kurucu Ortağı Orçun Onural ile 154. yıl kampanya filmini konuştuk.

İş yapış biçimleriyle de kendini endüstride ayrı bir konuma oturtmayı başaran Geometry Global’in bu ayrıştırıcı özelliğini, EMEA CSO’su Cesar Montes’ten dinledik.

Open’dan Muharrem Ayın ve Cosmos’tan Alkan Eraltan’la Open ortaklığında kurulan Cosmos’u ve ajansın kuruluş amaçları ile yürüttükleri projelerini konuştuk.

Bu yıl farklı kategorilerine yönelik yaptığı iletişim çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren adidas ile 2017’nin nasıl geçtiğini ve 2018 hedeflerinin neler olduğunu konuştuk.

MARKA Konferansı, bu yıl 18. yaşını kutluyor. Konferansın düzenleyicisi Yürekli Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Yürekli Şengör konferansı ve bu yılın teması olan “onsekiz yaş halini” anlattı.

Instagram EMEA Head of Business Marketing’i Donal Mac Manus, 2017’de küçük işletmeleri odağına alan Instagram’ın bu alandaki çalışmalarını anlattı.

Bu ay geleneksel çalışma modellerinden kurtulamayanlara ilham verecek bir yeri ziyaret ettik. P&G Türkiye’nin ofisinde kurumsallık bahanelerine sığınılmadan tanınan özgürlüğü gözlemledik.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.