Campaign Türkiye 9. yıl özel sayısı çıktı!

Campaign Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak yeni yaşını kutladığı Ocak sayısı bu yıl da, geçmiş yıla dair bir rapor sunuyor.

Bu sayıda başka neler var?

Close Up
Ezberlerin bozulduğu bir yıl oldu
WPP Türkiye ülke Başkanı ve GroupM EMEA CEO’su Demet İkiler 2020’nin değerlendirmesini yaparken; 2021 hedeflerinden ve WPP Türkiye’nin yaşayacağı değişimden de bahsetti.

Daha yaratıcı ve daha cesur olmaya devam
Lively’nin Kurucu Ortağı Mike White, etkinlik ajanslarını koronavirüs krizi nedeniyle yaşadıkları zorluklara karşı yeni yapılanmalara girmeleri ve yeni beceriler kazanmaları konusunda uyarıyor.

Kötü davranışlara karşı direnme zamanı
MediaCom’dan Sue Unerman, iş hayatında yaşanılan taciz, mobbing gibi davranışlara değiniyor ve bu konunun çözülmesi halinde çok daha yaratıcı bir dünyaya ulaşabileceğimizi belirtiyor.

Akıl sağlımızdan bahsedelim mi?
Haygarth Group CCO’su Steve Rogers, özellikle pandemiyle beraber stres ve endişe yaşayanlardaki artışa dikkat çekerken, ajansta bu konuda neler yaptıklarını anlatıyor.

Zamanların en iyisiydi, zamanların en kötüsüydü
Cinema First Başkanı Iain Jacob, 2020’de reklam endüstrisinin yaşadığı hem iyi hem de kötü gelişmelere dikkat çekerken, gelecekte reklam gelirlerden çok yeteneğin öne çıkacağını belirtiyor.

Yeni dünyanın parlayan yıldızı: Zihinsel güç
Şeyda Taluk, 2020 ile hayatımıza giren pandemiyi ve yeni normali değerlendirirken, 2021’in öne çıkan yeteneklerine de ışık tutuyor.

Bire bin…
Uğur Nalbantoğlu, 2020 yılına damga vuran pandemiyle beraber değişen hayatımızı, alışkanlıklarımızı ve 2021’de öne çıkacak trendlere değiniyor.

Yeni dönüşümler, yeni yıl
Uzman Klinik Psikolog Berceste Şeber, yeni yılla içimize dolan yeni enerjiyi vurgularken 2020’nin bıraktığı izleri değerlendiriyor.

Kelimeler, verileri alt eder
Dave Trott, Charles Dickens’ın kaleme aldığı Scrooge kitabının hikayesini anlatıyor ve kelimelerin gücüne dikkat çekiyor.

The Cars: LAND ROVER DEFENDER
İlk kez 1948 senesinde üretimine başlanan Defender’ın altıncı nesil versiyonunda her şey tamamen değişmiş durumda ve dışarıdan bakıldığında kesinlikle geçmişten izler bulunmuyor.

Creativity
“Ömür boyu süren bir ders gibi…”

Caz müzisyeni İlhan Erşahin ile müzik dünyasındaki yolculuğunun nasıl başladığını, caz müziğini ve bir müzik girişimcisi olarak yeni planlarını konuştuk.

Yurt Dışı
Hayâllere koşup gerçeklerle yaşamak…

İstanvul Dışı
“Coğrafya kaderimiz değil, bahanemiz”
İstanbul dışı sayfalarımıza bu ay Kocaeli’den bir yaratıcı ajans konuk oluyor: Mono Penta Creative

The Tech
Dell Technologies’ten dijital dönüşüme destek
Dell Technologies Türkiye Ülke Müdürü Işıl Hasdemir, pandemi döneminde öne çıkan bilgi teknolojilerine ve dijital dönüşüme dikkat çekerken Dell Technologies olarak gerçekleştirdikleri faaliyetleri anlattı.

Keşif
Yaren Yavuz

The Story
“Gördüğüm güzellikleri paylaşıyorum”

Hem UI/UX tasarımıcısı hem de amatör fotoğrafçı, Feyza Nur Demirci ile iş hayatının yanında ilerlettiği ve sosyal medyada oldukça beğenilen karelere imza attığı fotoğrafçılığını konuştuk.

Handmade
Handmade sayfalarımızın bu ayki konuğu Publicis Istanbul’da Sr. Art Director olarak çalışan Şafak Kordikanlıoğlu

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.