artwork

Campaign Türkiye 83. sayısıyla Dergilik’te!

5 yıl önce

0

Campaign Türkiye değişen halkla ilişkiler dinamiklerini işlediği PR 2.0 kapak konusuyla Dergilik’te yerini aldı. Halkla ilişkiler iletişimi ve diğer unsurları nasıl gelişti? Kanallar ve hedef kitle zaman içerisinde nasıl değişti? Sektörden değerli isimlerin katılımlarıyla da kapak konumuzun bu değişimin sektörel yansımalarına ve yol haritalarına ışık tutmasını hedefliyoruz.

Bu ay neler var?

Demet İkiler ve Bülent Yar ile gerçekleştirdiğimiz röportajda GroupM markaları için bugünün şartlarında doğru stratejik çözümleri üretme amacıyla gerçekleştirilen “Akıllı Çözümler Platformu” etkinliğini dinledik.

Ford F-MAX kampanyasının arkasındaki stratejiyi Serhan Turfan, Yaşar Akbaş ve Orçun Onural anlattı.  

Geometry Global’den Jonathan Dodd ile reklam dünyasındaki değişimleri ve gelecekte bizleri nelerin beklediğini konuştuk.

Sosyal Fayda Zirvesi 2018’e dair tüm detayları 83. sayımızdan okuyabilirsiniz. Ofis sayfalarımızda bu ay Maslak’ta faaliyet gösteren GoodWorks İletişim Danışmanlığı’na konuk olduk.

Campaign Türkiye’nin 83. sayısı Dergilik’te sizi bekliyor. Yeni sayımıza katkıda bulunan herkese teşekkür eder, keyifli okumalar dileriz.

 

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...