Campaign Türkiye 8. yıl özel sayısı çıktı!

Campaign Türkiye’nin her yıl geleneksel olarak yeni yaşını kutladığı Ocak sayısı bu yıl da, geçmiş yıla dair bir rapor sunarken önümüzde uzanan koca bir yıla ışık tutacak içerikleriyle 2020’yi dopdolu karşılıyor.

Close Up
“Koşmadığında geri Kalırsın”

WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler 2019’un değerlendirmesini yaparken; 2020 hedeflerinden ve WPP Türkiye’nin yaşayacağı değişimden de bahsetti.

Reklamlardaki kalıp yargılar artık yıkılıyor
Reklamlardaki kalıp yargılara ‘dur’ demek, toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak için ortaya çıkan Unstereotype Alliance Türkiye hakkında RVD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Pura ve RVD Başkan Yardımcısı Ayşen Akalın ile konuştuk.

Değişen dünyada büyümenin gücü
Institute for Real Growth Kurucularından Marc De Swaan Arons ve WPP Türkiye Ülke Müdürü Demet İkiler ile ‘gerçek büyüme nedir, büyümenin sürekliliği nasıl sağlanır ve bir lider nasıl olma’yı konuştuk.

Ocak sayısının öne çıkan diğer konuları şöyle:

2019’da campaigntr.com’da en çok okunan 10 kampanyayı DİMES’den Duygu Süleymanoğlu, Linker Creative‘den Kerem Yeğin, SPIden Haymi Behar ve PlanAd‘den Meltem Turan yorumladı.

Vestel’in iki kadın kahramanı; Vestel CMO / Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Duygu Badem Uylukçuoğlu ve Vestel Pazarlama iletişimi & Perakende Pazarlama Grup Müdürü Feza Turunçoğlu ile Vestel’in ‘espor’ yaklaşımını, yeni iş birliklerini ve şirketin çeşitlilik politikasını konuştuk.

Dünyanın en prestijli ödüllerinden Campaign Agency & Brand of the Year’dan ve katıldığımız diğer etkinlikler ve festivallerden kareler…

Keşif sayfamızda Freelance Fotoğrafçı Zeynep Pabuçcu…

İstanbul Dışı sayfalarımızın bu ayki konuğu başkentten: ArtArda Reklam Ajansı… Ajans Başkanı Arda Koç’a ArtArda ile ilgili sorularımızı sorduk.

2020’de bizi neler bekliyor?

2019’un pazarlama trendleri neler? Veri bu yıla yine damgasını vuracak mı? Markalar ve ajanslar vizyonlarını ve amaçlarını belirlerken nelere dikkat etmeli? Değişime kimler, nasıl uyum sağlayabilecek? 2020 ile ilgili öngörülerini endüstrinin uzman isimleri yazdı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.