Campaign Türkiye Holding of the Year TOP 10 listesi

15 Mart 2018 gecesi Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of The Year ödül töreninde Türkiye’nin önde gelen marka ve ajansları ödüllendirildi. Campaign Türkiye Holding of the Year ödülü, Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura tarafından, tüm grup şirketlerinin katıldığı yarışmalardan toplamda 248 ödül kazanmış olan Koç Holding’e verildi. Ödülün verilmesinin ardından kategoride en yüksek puanları almış markalar Campaign Türkiye Holding of the Year TOP 10 listesi içinde ekranlara taşındı.

Koç Holding aynı zamanda, gecenin başında Ömer Erdem tarafından verilen Onur Ödülü’nün de sahibi olmuştu.

Ödül töreninin son bölümünde 2017 yılı içinde Türkiye’de ve dünyada düzenlenmiş reklam, medya ve pazarlama iletişimi yarışmalarından en fazla ödül kazanmış, Campaign Türkiye Agency and Brand of the Year değerlendirmesinde de 500 puan barajını aşmış marka ve ajanslar yer aldı.

Campaign Türkiye Holding of the Year TOP 10 listesinde 3.818 puanla birinci sırada yer alan Koç Holding’i 2.243 puanla Unilever ve 1.471 puanla Doğuş Grubu takip ediyor. Koç Holding bünyesinde Yapı Kredi, Aygaz, Ford Otosan, Opet, Koçtaş ve Zer gibi markalar yer alıyor.

Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year kazananlarının tam listesini burada, tüm kategorilerin TOP 10 listelerini ise burada görebilirsiniz. Ödül töreninin 15 Mart 2018 gecesi YouTube’dan yapılan canlı yayınını ise Campaign Türkiye sayfasından izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.