Campaign Türkiye Campaign of the Year TOP 10 listesi

15 Mart 2018 gecesi Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of The Year ödül töreninde Türkiye’nin önde gelen marka ve ajansları ödüllendirildi. Campaign Türkiye Campaign of the Year ödülü ise hem markanın hem de yaratıcı ajansın aldığı bir ödül oldu. PwC Türkiye adına Murat Çolakoğlu tarafından verilen ödülün sahibi, katıldığı 7 yarışmadan 21 ödül kazanmış olan “Özür Dileriz” kampanyası oldu. Vodafone Türkiye ve Y&R – Team Red İstanbul’a ödülün verilmesinin ardından kategoride en yüksek puanları almış markalar Campaign Türkiye Campaign of the Year TOP 10 listesi içinde ekranlara taşındı.

Campaign Türkiye Campaign of the Year ödülünün sahibi, “Özür Dileriz” kampanyasıyla Vodafone ve Y&R – Team Red İstanbul oldu

Campaign Türkiye Campaign of the Year TOP 10 listesinde “Özür Dileriz” 520 puanla birinci olurken, onu “Netflix Ebru Originals” 357 puanla ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı’nın “Kaldır Kafanı” kampanyası 287 puanla üçüncü sırada yer aldı.

Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year kazananlarının tam listesini burada, tüm kategorilerin TOP 10 listelerini ise burada görebilirsiniz. Ödül töreninin 15 Mart 2018 gecesi YouTube’dan yapılan canlı yayınını ise Campaign Türkiye sayfasından izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.