Campaign Türkiye Brand of the Year TOP 10 listesi

15 Mart 2018 gecesi Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of The Year ödül töreninde Türkiye’nin önde gelen marka ve ajansları ödüllendirildi. Campaign Türkiye Brand of the Year ödülü, Lift Content Factory ve Campaign Türkiye kurucusu Ömer Erdem tarafından, katıldığı 18 yarışmadan 129 ödül kazanmış olan Vodafone Türkiye ekibine verildi. Ödülün verilmesinin ardından kategoride en yüksek puanları almış markalar Campaign Türkiye Brand of the Year TOP 10 listesi içinde ekranlara taşındı.

Ödül töreninin son bölümünde 2017 yılı içinde Türkiye’de ve dünyada düzenlenmiş reklam, medya ve pazarlama iletişimi yarışmalarından en fazla ödül kazanmış, Campaign Türkiye Agency and Brand of the Year değerlendirmesinde de 500 puan barajını geçmiş marka ve ajanslar yer aldı.

Campaign Türkiye Brand of the Year TOP 10 listesinde 2.327 puanla birinci sırada yer alan Vodafone Türkiye’yi 1.207 puanla Garanti Bankası ve 1.072 puanla Yapı Kredi takip ediyor. Telekom kategorisinde ve Campaign of the Year kategorisinde de ödül kazanan Vodafone Türkiye, Campaign Türkiye Brand of the Year ödülüyle birlikte 15 Mart gecesi üç kez sahneye çıktı.

Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year kazananlarının tam listesini burada, tüm kategorilerin TOP 10 listelerini ise burada görebilirsiniz. Ödül töreninin 15 Mart 2018 gecesi YouTube’dan yapılan canlı yayınını ise Campaign Türkiye sayfasından izleyebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.