Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year YouTube’dan canlı yayınlandı

15 Mart 2018 gecesi Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year YouTube‘dan canlı yayınlandı. Think With Google ve YouTube iş birliğiyle gerçekleştirilen canlı yayın 4 saat sürdü.

Bu yıl ilk kez düzenlenen Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri kapsamında 2017 yılında reklam, medya ve pazarlama iletişimi alanlarında büyük başarı sağlamış markalara 58 kategoride ödül verildi. Sunuculuğunu Jülide Ateş İskeçeli’nin üstlendiği ödül gecesi saat 20:00 sularında başladı. Konuklar tören alanına gelirken başlayan ve hem YouTube hem de Think With Google’dan yapılan canlı yayın, Think With Google’ın Twitter sayfasından da duyuruldu.

Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year canlı yayınını Think With Google da duyurdu.

Üç bölüm halinde düzenlenen ödül töreninin ilk kısmında Campaign Türkiye Agency of the Year ödülleri, ikinci kısmında ise Campaign Türkiye Brand of the Year ödülleri sahiplerine verildi. 500 puan sınırını geçen ajans ve markalar ise ödüllerini üçüncü bölümde, sektörün önde gelen isimlerinden aldı.

Ödüller ünlü isimler tarafından verildi

İlbak Holding yönetim kurulu üyesi Hazal İlbak Kurumsal İletişim ve Yılın Yeni Nesil Ajansı kategorilerindeki ödülleri sahiplerine takdim ettikten sonra sahneyi Fors Medya yönetim kurulu üyesi Mustafa Sinan’a devretti. Mustafa Sinan Medya Planlama ve Satın Alma, Yılın Yaratıcı Ajansı ve Telekom kategorilerindeki ödülleri sahipleriyle buluşturdu.

Bankacılık ve Finans, Campaign Türkiye Independent Agency of the Year ve Campaign Türkiye Network Agency of the Year ödüllerini vermek üzere Saran Holding CEO’su Sadettin Saran sahneye çıktı. Ardından PwC Türkiye adına Murat Çolakoğlu Yılın Kampanyası ödülünü sahibine teslim etti. Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, Campaign Türkiye Network of the Year ve Campaign Türkiye Holding of the Year ödüllerini verdikten sonra, sıra yılın en büyük iki ödülüne geldi.

Campaign Türkiye Agency of the Year ve Campaign Türkiye Brand of the Year ödüllerini vermek üzere Lift Content Factory ve Campaign Türkiye kurucu ortakları Ömer Erdem ve Ertuğ Özdemir sahnedeki yerlerini aldılar.

Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year kazananlarının tam listesini burada, tüm kategorilerin TOP 10 listelerini ise burada görebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.