Site icon Campaign Türkiye

Campaign Global Agency of the Year Awards 2023

Dünyanın en iyi ajanslarını ve bu ajanslarda çalışan yetenekli insanları farkında olup kutlamak için Campaign Global Agency of the Year Awards artık başvurulara açık. Dört kıtada gerçekleştirilen ödül töreni, ajansların birbirleriyle doğrudan rekabet edebilecekleri küresel bir alan sağlıyor ve yaratıcılığın yanı sıra iş zekasını da sergileme şansı sunuyor.

Yarışmada ajanslar, büyüklüklerine bakılmaksızın birbirleriyle doğrudan rekabet edebiliyorlar. Ödüller küresel ve bölgesel baş pazarlamacılardan oluşan seçilmiş bir jüri tarafından değerlendirilecek. Erken kayıt için son tarih 18 Ocak 2024 olup, standart son tarih dört hafta daha sonra 15 Şubat’ta olacak. Shortlist, Nisan 2024‘te açıklanacak.

Bu yılki ödüllerde Wunderman Thompson, ödül kazandı. Yılın küresel CEO’su öldülüne ise Mel Edwards layık görüldü.

Yılın Ajans Lideri

“Bu, çalışanlarımızın ve yenilikçi, yaratıcı ürünler sunmaya olan bağlılıklarının bir kanıtıdır. Edwards, küresel yeteneklerimizin tüm derinliğini ve genişliğini göz önünde bulundurarak yaratıcı ürünler sunuyor.

Umarım Dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımız, her biri için olduğu gibi bu zaferden de gurur duyuyorlar.

Bu arada Havas Red, Campaign’in PR Ajansı Yılın Küresel Ağı ödülünü kazandı.

Havas Red’in küresel CEO’su ve Havas PR Network’ün küresel başkanı James Wright, şunları söyledi: “Kazanmak için, inkar edilemez bir katkı sağlayan Redster’larımız büyük bir övgüyü hak ediyor.

İlk canlı ödül töreni

Kazananlar, Londra’daki Carlton Tower’daki ilk kez yapılacak olan canlı törende açıklanacak.

13 Haziran’da Campaign; Cannes Lions Festivali öncesi jüri üyelerini ve dünyanın en iyi ajanslarını bir araya getirecek.

Exit mobile version