Campaign Agency & Brand of the Year’da askı süreci için son gün 11 Şubat

Campaign Agency & Brand of the Year için, ajansların 2017 yılında çeşitli yarışmalardan kazandığı ödüllerin yer aldığı listeler askıdaki yerlerini geçtiğimiz hafta almıştı. Askı süreci için son tarih ise 11 Şubat Pazar.

1968 yılında İngilterede kurulmuş, günümüzde dünyanın en büyük reklam, medya ve pazarlama iletişimi platformu olarak devam eden Campaign tarafından İngiltere, Asya Pasifik, Japonya, Kore, Çin, Avustralya, Yeni Zelanda ve bölgesel daha birçok bölge tarafından farklı formatlarda 30 yılı aşkın süredir düzenlenen Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri, Campaign Türkiye tarafından da hayata geçiriliyor.

Campaign Agency & Brand of the Year platformunda, ajans ve markaların sadece yaratıcılığı ve kampanyalarının etkinliği değil, 1 yıl içinde gerçekleştirdikleri performans bütünsel olarak değerlendiriliyor.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Campaign Agency & Brand of the Year ödüllerinde marka ve ajansların son 1 yıl içerisinde (1 Ocak 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında) pazarlama iletişimi, reklam ve halkla ilişkiler alanında toplam 153 yarışma taranarak bu yarışmalarda ödül kazanmış olan 296 ajans ve 665 marka veya şirket değerlendirmeye alınmıştır. Değerlendirmeye alınan ulusal, bölgesel ve global yarışma programları düzenlendikleri yıl, başvuru sayıları, kaç ülkeden başvuru olduğu, kapsam vb kriterler baz alınarak farklı katsayılar ile hesaplanır.

15 Ocak – 11 Şubat 2018 tarihleri arasında askıda kalacak olan ödül listelerini inceleyerek itirazınız var ise bu süre içerisinde bize bildirmeniz gerekmektedir. Askı sürecini takiben bağımsız denetleme kurumu tarafından listelerin doğrulama süreci gerçekleştirilerek 15 Mart 2018 tarihinde yapılacak ödül töreni için masa satışları 29 Ocak’ta açılacaktır.

Ödül listenize erişebileceğiniz link ve şifreyi almak için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirmeye alınan yarışmaların tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.