Campaign Agency & Brand of the Year için askı süreçleri başladı

Campaign Agency & Brand of the Year için, ajansların 2018 yılında çeşitli yarışmalardan kazandığı ödüllerin yer aldığı listeler askıdaki yerini aldı.

Campaign Agency & Brand of the Year için askı süreçleri başladı-campaigntr

1968 yılında İngiltere’de kurulmuş, günümüzde dünyanın en büyük reklam, medya ve pazarlama iletişimi platformu olarak devam eden Campaign tarafından İngiltere, Asya Pasifik, Japonya, Kore, Çin, Avustralya, Yeni Zelanda ve bölgesel daha birçok bölge tarafından farklı formatlarda 25 yılı aşkın süredir düzenlenen Campaign Agency & Brand of the Year ödülleri, bu yıl Campaign Türkiye tarafından ikinci kez hayata geçirilecek.

Katılım ve ödüller için herhangi bir başvuru yapılmıyor, ülkemizdeki markaların ve ajansların son 1 yıl içerisinde ulusal, bölgesel ve uluslararası yarışmalarda kazanmış olduğu ödüllerin toplamı puanlandırılarak değerlendiriliyor. Sonrasında bağımsız denetleme kurulu tarafından bu puanlamalar kontrol edilerek doğrulanıyor.

Listeler de bu işlemlerin sonrasında açıklanacak ve ödüller özel bir törenle dağıtılacak. 1 Ocak 2018 – 31 Aralık 2018 tarihleri değerlendirmemize dahil olan yarışmalarda almış olduğunuz ödüllerin listesine ulaşmak için bize [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Almış olduğunuz ödüller ile ilgili bir itirazınız var ise 17 Mayıs Pazar gününe kadar [email protected] adresine bildirmenizi rica ederiz. Askı sürecimiz 17 Mayıs tarihinde sonlanacaktır ve bu tarihin uzatılması söz konusu değildir. Nihai listeler için düzeltme veya değişiklik taleplerinizi bu süre içerisinde tamamlamanızı rica ederiz.

Bu sürenin sonrasında bağımsız denetleme şirketi (PWC)​ tarafından doğrulama aşaması başlayacağı için gelen talepleri değerlendiremeyeceğiz ve hazırladığımız listeleri doğru kabul edeceğimizi özellikle belirtmek isteriz.

Değerlendirmemize dahil olan yarışmaların listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.