artwork

Campaign Academy’de dijital medya eğitimi

7 sene önce

0

Lift Content Factory bünyesinde, pazarlama iletişiminin her alanında sektörün eğitim ihtiyacını gidermeye katkıda bulunmak üzere yola çıkan Campaign Academy,  dijital medya eğitimleriyle yola devam ediyor.

Dijital medya satın alma alanına daha önce hiçbir teknolojinin sunmadığı bir verimlilik getiren programatik teknoloji üzerine gerçekleştirilecek olan “Programatik Devrim: 1 Seviye – Dijital Medyadnın Bugünü ve Geleceği” eğitimi 24 Şubat 2016 Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

1 gün sürecek eğitimde, dijital pazarlama ve e-reklamcılık alanlarında 20 yıllık tecrübeye sahip olan Oya Yaşayan; Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, Akbank, İş Bankası, Finansbank, TEB, Coca-Cola, Pepsi, VW, Mercedes, Intel, Lenovo ve Microsoft gibi müşterilerle olan deneyimlerini paylaşacak. GroupM programatik medya reklamcılığı ajansı Quisma‘nın Türkiye ofisi yöneticiliğini yapan Oya Yaşayan, Türkiye’de bu yeni teknolojiyi ilk öğrenen ve uygulayan profesyonellerden.

Katılımın 30 kişiyle sınırlı olduğu eğitimle ve fırsatlarla ilgili bilgiye rena@lifttr.com ya da academy.campaigntr.com adreslerinden ve 0534 691 90 01 numaralı telefondan ulaşılabilir.