Site icon Campaign Türkiye

Content Marketing, Campaign Academy’de

Türkiye’nin en iyi pazarlama liderlerini yetiştirmek üzere faaliyet gösteren Campaign Academy eğitimleri Content Marketing’le devam ediyor.

16 Mart Çarşamba günü ve 09:30 – 16:30 saatleri arasında Hürriyet Brands&Stories işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan Content Marketing eğitiminde içerik pazarlaması ve native reklam üzerine detaylı bilgiler verilmesinin dışında bir de workshop gerçekleştirilecek.

Geleceğin markalı içerik editörleri seçilecek

Workshop kapsamında ekiplere ayrılan katılımcılara bir brief verilerek 2 saat içerisinde bir çalışma yapmaları istenecek. 2 saatin sonunda ekipler çalışmalarını Brands&Stories ekibinin değerlendirmesine sunacaklar. Burada başarılı bulunanlar Brand&Stories kapsamında geleceğin markalı içerik editörleri olma şansı da yakalayacaklar.

Eğitimi Hürriyet Dijital Reklamcılık Grup Koordinatörü Emre Faks, Hürriyet İş Geliştirme ve Proje Grubu Lideri Aslı Bakan ve Content Studio Lideri Arzu Uzunali gerçekleştirecek.

 

 

Campaign Academy ve Hürriyet Brands&Stories işbirliğiyle gerçekleşecek olan bu eğitim ve atölye çalışmasına katılıp, Hürriyet Brands&Stories ekibiyle çalışma şansını yakalamak isteyen yeni mezunlar ve freelance yazarlık yapmak isteyenler, içerik pazarlaması konusunda çok değerli bilgilerin paylaşılacağı bu programda yerini ayırtmak üzere aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirler:

academy.campaigntr.com | rena@lifttr.com | M: 0534 691 90 01

 

 

Exit mobile version