artwork

Calvé yeni feklam filmi “Bandır” ile evdeki eğlencenin lezzetini artırıyor

5 yıl önce

0

Evdeki eğlencenin lezzetini artırmayı ve evdeki farklı lezzet anlarına lezzet katmayı amaçlayan Calvé, yeni yılı yepyeni bir kampanyayla karşılıyor.

Calvé’nin yeni kampanyası, yeni reklam filmiyle beraber Ocak ayının ilk günlerinde tüketicilerle buluştu. Ketçap & mayonez lezzeti ve diğer soslarıyla, evdeki yemek keyfini eğlenceye dönüştürmeyi hedefleyen Calvé’nin yeni reklam kampanyası “Bandır”, geçmiş senelerdeki “Evdeki Sos”  kampanyalarında olduğu gibi, yine evdeki eğlenceli birliktelik anları sahiplenerek, bu anlara lezzet kattığını vurguluyor. Evrencan Gündüz’ün seslendirdiği reklam müziğindeki “Bandır” nakaratları ise dinleyicinin hafızasına kazınıyor.

Yemek yemeyi eğlenceli hale getiren ve bunun için her anı ayrı bir yemek fırsat olarak gören markanın yeni kampanyası “Bandır”, eve taşınma anlarından başlayarak sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz akşam yemeklerine, mangal keyfine ve gençlerin olmazsa olmazı oyun anlarına kadar evdeki eğlencenin her anına uzanıyor ve tüm bu anları yemek keyfi ile bütünleştiriyor.

Calvé evdeki eğlencenin lezzetine, ketçap ve mayonezin yanı sıra, yepyeni tasarımlara sahip Acı Sos, Ranch Sos, BBQ Sos, Sarımsaklı Mayonez ve Ballı Hardal ürün portföyünü sunuyor.

Künye:

Reklamveren: Unilever

Calve Marka Ekibi: Aslı Erdoğan & Selin Güneş 

Reklam Ajansı: Ogilvy İstanbul

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Selim Ünlüsoy

Head of Advertising: Murat Derman

Yaratıcı Yönetmen: Doruk Özer

Sanat Yönetmeni: Halil Tufan

Müşteri İlişkileri: Simge Özgülenç, Emine Sarpyener Tonguç

Ajans Prodüktörü: Fulya Akay, Begüm Özkul

Stratejik Planlama Direktörü: Pelin Aydın

Yaratıcı Strateji Direktörü: Eren Alphan

Film Yapım: Autonomy / Ferit Katipoğlu

 

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...