Callpex ve Isobar’dan sosyal güçbirliği

Dijital ajans Isobar, sosyal medya üzerinden kullanıcılar ile etkileşimi maksimize etmek ve iç verimliliği artırmak için Callpex ile birlikte çalışmaya başladı.

 Sosyal medya analizi konusunda uzun zamandır kendi Ar-Ge birimi üzerinden projeler geliştiren, çağrı merkezi hizmeti veren Callpex, bundan sonra Isobar ile yaptığı işbirliği ile sosyal medya operasyonlarına hız verecek. Yapılan işbirliğiyle Isobar’ın küresel ölçekte geliştirdiği dijital pazarlama araçları ve deneyimi, Callpex tarafından özel olarak bir ekip sayesinde sosyal medya üzerindeki müşteri ilişkileri ve talep yönetiminde kullanılacak.

Isobar Türkiye Genel Müdürü Zafer Özçelik yapılan işbirliği hakkında şöyle dedi: “Bu işbirliği projesiyle birlikte, ana uzmanlık konusu müşteri hizmetleri olan bir şirketle doğrudan çalışma fırsatı bularak markalarımız için 7/24 kesintisiz moderasyon hizmeti sunmayı başardık. Bunun yanında diğer bir fayda ise sosyal medya ekibimizin strateji, içerik ve topluluk yönetimine daha fazla vakit ayırması ve paralel olarak bu hizmetlerimizdeki verimliğimizin artması oldu. Böylece markalarımıza sunduğumuz toplam hizmet kalitesinde ciddi bir artış sağlanmış oldu.”

ÖzçelikCallpex Genel Müdürü Metin Tarakçı ve Isobar Türkiye Genel Müdürü Zafer.

Özçelik ayrıca, Callpex’in sosyal medyaya ve gelişen tüketici dünyasına olan bakışı ve vizyonunun iş ortaklığı seçiminden en önemli kriter olduğunu söyledi.

Callpex Genel Müdürü Metin Tarakçı, uzun süredir sosyal medya konusunda çalışmalar yaptıklarını belirterek yeni işbirliği hakkında şöyle konuştu, “ Callpex olarak Isobar ile geliştirdiğimiz iş birliği sayesinde markaların sosyal medya iletişimi ihtiyaçlarına doğru ve tam çözüm sunacağız. Bu proje öncelikli olarak bir moderasyon projesiydi ve Callpex ile uyumlu bir çalışma sonucunda bize önemli faydalar sağladı. Callpex’den 360 derece hizmet almış olduk. Yaptığımız değerlendirmelerde bu projeyi moderasyonun yanı sıra daha kapsamlı analiz ve raporlama süreçleri ile bir ileri seviyeye taşıyabileceğimizi gördük. Önümüzdeki dönemde analiz ve raporlama süreçlerinde yine Callpex ile kapsamlı bir çalışma gerçekleştirmeyi planlıyoruz.”

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.