artwork

Çağla Şikel ve Emre Karayel de “Ayağıma gelsin” diyor

9 sene önce

0

Hepsiburada.com, daha önce Fatih Terim ve Gülben Ergen‘le birlikte yaptığı “Ayağıma gelsin” kampanyasına Çağla Şikel ve Emre Karayel’le devam etti. Alametifarika imzalı reklam filmlerinde, Emre Karayel, teknoloji ürünlerini satın almak için mağazalara ya da ABD’ye gitmeyeceğini açıkça belirterek hepsiburada.com üzerinden alışveriş yaparak istediklerini ayağına getirse de filmin sonunda sevgilisinin sözünü dinleyerek koşa koşa odaya gidiyor.

Çağla Şikel’in oynadığı reklam filmindeyse ayakkabı, çanta ve küçük ev aletleri hepsiburada.com aracılığıyla satın alınıyor.

Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan “Çok konuşulan ve beğenilen “ayağıma gelsin” kampanyamızı, iki yeni isimle, Çağla Şikel ve Emre Karayel ile devam ettiriyoruz. Amacımız hepsiburada.com’un “her şey ayağına gelsin” mesajını seçtiğimiz ünlülerin dilinden tüketiciye esprili ve akılda kalıcı bir şekilde aktarmak” şeklinde konuştu.

 

 

KÜNYE

Reklamveren: Hepsiburada

Reklam Ajansı: Alametifarika

Yaratıcı Ekip: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Arkın Kahyaoğlu, Can Bilginer, Hüseyin Sandık, Ülkünur Arslan, Nilufer Acar, Seden Padır.

Stratejik Planlama: Başar Sarıkaya, Serra Akyel

Ajans prodüktörü: Sertuğ Alptekin, Berna Bulat

Prodüksiyon Firması: 25 film

Yönetmen: Ali Taner Baltacı

Görüntü Yönetmeni: Özgür Eken

Post-prodüksiyon firması: Post43

Müzik: Nilinişleri

Mecra: TV, Gazete, Radyo,  İnternet

 

 

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...