artwork

Cadbury sanal soyguna davet ediyor

2 yıl önce

0

Cadbury, geçen yıl Wispa Gold Hazelnut’ın çıkışından sonra Wispa Gold’un ikinci sınırlı üretimli barı için VCCP London ile bir kampanyaya imza attı.

VCCP London, sınırlı sayıda üretilen Wispa Gold Salted Caramel’i, altın barların arkasına koydu ve insanlardan ona erişmek için kodu kırmalarını istedi.

Ülke genelinde açıkhava alanlara bir QR kodu yerleştirilecek ve TikTok’taki “Wispa Gold Heist” reklamları, insanların oyuna erişmesine ve ganimeti ele geçirmelerine olanak tanıyacak. Bir kez erişildiğinde, soyguncular kasayı kırmak için kulaklıklarının sesini açmak zorunda kalacaklar.

Grubun yapım stüdyosu Girl&Bear ile dijital ürün ve hizmet inovasyon şirketi Bernadette’in ortak çalışmasıyla VCCP London, Z kuşağına hitap etmeyi hedefledi. Bu, geçen yıl Wispa Gold Hazelnut’tan sonra Wispa Gold’un sınırlı sayıda üretilen ikinci barı.

VCCP Londra Yaratıcı Yönetmeni Caroline Rawlings şunları söyledi: “Yani, bütün ulus çikolata altını için bir soyguna mı karıştı? Hem gülünç hem harika. Bu kampanyayı seviyorum. Eğlenceli olmasını seviyorum.”

“Wispa Gold soygunu” 3 Ağustos’tan 12 Ağustos’a kadar devam edecek.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan

Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...