Cadbury kuşkucu insanlara meydan okuyor

Cadbury, bitki bazlı ürünlere şüpheyle yaklaşan insanları, plant bar pop-up’ı aracılığıyla fikirlerini değiştirmeye davet ediyor.

Soho’daki Bateman Caddesi’nde bulunan “Mean Tweetshop“ta, her Cadbury plant bar’ı, üzerinde çevrim içi olarak paylaşılan bitki bazlı ürünler hakkında olumsuz yazıların basılı olduğu sınırlı sayıdaki ambalaja sarılmıştır. Kötü mesajlar da mağazayı süslemek için kullanıldı.

22 Mart’tan itibaren beş gün boyunca açılacak olan mağaza, tamamen pürüzsüz çikolata ve tuzlu karamel parçaları ile kaplı pürüzsüz çikolata lezzetlerinde Cadbury Plant Bar’larla dolu.

Bitki bazlı ve vegan ürün hakkında şüpheci yaklaşım geliştirenler, ziyaret etmeye ve “sözlerini yemeye” davet ediliyor. Cadbury, olumsuz görüşleri olan herkesin bitki bazlı alternatiflere olan sevgisini ortaya çıkaracağını umuyor. Cadbury Plant Bar numuneleri, ziyaretçilere “ilk gelen alır” esasına göre dağıtılacaktır.

Pop-up, bitki bazlı bir diyet benimseyenlerin en çok çikolatayı özlediği sonucunu bulan araştırmasının ardından başlatıldı.

Cadbury Pazarlama Müdürü Michael Moore şunları söyledi: “‘Mean Tweetshop’, Cadbury Plant Bar’ın gerçek bir kutlamasıdır ve bunun şüpheciler de dahil olmak üzere herkesin tadını çıkarabileceği bir çikolata olduğunu düşünüyoruz.”

Hyperactive ve Golin bu proje için birlikte çalıştı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.