Site icon Campaign Türkiye

Cadbury Dairy Milk Silk romantik ipuçları veriyor

Cadbury Dairy Milk Silk, Sevgililer Günü için çiftlere unutulmaz aşk tüyoları vererek günü unutulmaz kılacak bir kampanya başlattı.

Ogilvy imzası taşıyan film, genç çiftlerin günü daha da özel kılmak için nasıl çabaladığını gösteriyor ve aşklarını itiraf etmelerine yardımcı oluyor.

Filmde, bir çiftin odalarında Sevgililer Günü için yaptığı hazırlığı görüyoruz. Çalışkan çocuk, kız arkadaşının kendisine aldığı hediyeyi açıyor. Kutuyu açarken bir mühendislik kitabı görüyor ve hayal kırıklığına uğruyor. Daha sonra kız bıçağı alıp pastayı kesiyor, yani kitabı… Çikolata paketini cep telefonuyla tarayan kız, popüler içerik oluşturuculardan ve müzisyenlerden oluşan ve benzersiz romantik ipuçları içeren bir mikro siteye yönlendiriliyor.

Mondelēz Hindistan Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nitin Saini: “Sevgililer Günü Mondelez Hindistan için her zaman özel bir gün olmuştur ve Cadbury Dairy Milk Silk, Hindistan gençliği arasında aşk ve romantizmin sembolü haline gelmiştir. Kusursuz bir Sevgililer Günü deneyimi yaratma amacımız, tüketicileri aşk konusunda duyarlı hale getirirken aynı zamanda sevdikleri için en unutulmaz günleri yaşatmalarına yardımcı olmaktır. “Silk Unforgettable Love Tips” ve sosyal medya ünlülerimizle tüketicilerin sevgilerini ifade etmenin hem mükemmel hem de doğru yolunu bulmaları konusunda yol gösterici olduğumuzu düşünüyoruz.”

Ogilvy Hindistan CCO’su Harshad Rajadhyaksha ve Kainaz Karmakar: “Silk, genç Hindistan’ın en sevdiği çikolata olmuştur ve gençlerin yaşadığı aşkı temsil eder. Sevgililer Günü’nde bu genç aşıklar kendilerini ifade etme, içlerindekini dökme ve bu günü çok özel kılma baskısı altında kalabiliyor. Sosyal medya ve Bollywood da bu günün öneminin artmasında rol oynuyor.

Bu günü unutulmaz kılmalarına yardımcı olmak amacıyla Silk Unforgettable Love Tips’i ortaya koyduk. Onlar için harika ipuçları ve fikirler derledik. Mikro site yolculuğunu, tüm romantik ipuçlarına ancak ‘sağlıklı aşk’ duyulduktan sonra ulaşılabilecek şekilde tasarladık. ‘Sağlıklı aşk’ nedir? Sınırlar, stalk ve çok daha fazlası hakkında tavsiyeler. Bu harika bir gün ancak aynı zamanda gençler için hassas bir gün. Bu proje her ikisine de hitap ediyor.”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign Asia

Exit mobile version