artwork

Buse Terim DeFactoOmni’yi anlatıyor

8 sene önce

0

Omnichannel uygulamasını Türkiye’de başlatan ve yaygın biçimde uygulayan moda markası DeFacto, müşterilerinin alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek DeFactoOmni’nin tanıtımını yeni bir reklam filmiyle yapıyor. Dijital, TV, sosyal medya, radyo ve instore kanallarında yayınlanan reklam filminde, DeFacto’nun sunduğu alışveriş deneyimi Buse Terim’in yorumuyla anlatılıyor.

Reklamda, DeFacto’da alışık olduğu gibi istediği ürüne kolayca ulaşmak için her yolu deneyen Buse Terim, farklı bir markadan yaptığı alışveriş sırasında bu yeni hizmet anlayışına hiç aşina olmayan mağaza müdürü Levent Bey’i zor ve komik durumlara sokuyor. Kampanya, “DeFactoOmni, alışverişte yeni moda” mesajını veriyor.

İletişim stratejisi, marka kimliği ve kreatif fikri Voden tarafından hayata geçirilen DeFactoOmni kampanyası için 3 ay süren yoğun bir hazırlık süreci yaşandı. Çekimleri 1 günde gerçekleştirilen filmde, Buse Terim’in yer aldığı sahneler için Galata’daki ofisi kullanıldı. Çekimlerde Buse Terim’le birlikte ekibi de yer aldı ve tüm ekip, oyunculuk performanslarıyla profesyonelleri aratmadı.

Prodüksiyonunu Pow Films, yönetmenliğini Toygun Başıdinç’in üstlendiği filmin müzikleri Oğuz Kaplangı tarafından hazırlandı. Kampanya; dijital, TV, sosyal medya, radyo ve instore kanallarında yayında olacak.

Künye:

Reklamveren DeFacto
Reklamveren Yetkilisi Derya Sevgin Palamutçuoğulları, Nazlı Soylu, Ahmet Yağlıcıoğlu, Elif Çiçek
Reklam Ajansı Voden
VP Tayfun Eker
Kreatif Direktör Erdem Ateş
Metin Yazarı Tayfun Erden
Art Direktör Faruk Şişko
Ajans Prodüktörü Mert Bilen
Marka Yöneticisi Elif Gökdemir, Simla Leventoğlu
Proje Yöneticisi Gökhan Düz
Kreatif Stratejist Burak Durmaz
İçerik & Topluluk Yöneticisi Yağmur Sarıoğlu, Nazlıcan Toktamış
Yapım Şirketi POW Films
Yönetmen Toygun Başıdinç
Yapımcı Tolga Doğru
Post Prodüksiyon Börk
Müzik Electrip Records/Oğuz Kaplangı
Mecra Online, TV