artwork

Burger King’ten garnitür baskılı gömlek

2 yıl önce

0

Burger King dökülenleri gizlemek ve müşterilerin şık görünmelerini sağlamak için tasarlanmış, garnitür dolu bir gömleği piyasaya sürdü.

Her bedene uyan gömlek, Burger King’in Gourmet Kings serisinin – The Argentinian and The Steakhouse – son lansmanını andırıyor. Gömlek tasarımında domates, roka, Bullseye barbekü sosu ve diğer burger malzemelerini görebiliyoruz.

Gömlekler, Burger King uygulaması üzerinden Gourmet King burgerlerinden birini sipariş ettikten sonra yapılan çekilişte sadece 100 Burger King müşterisinin olabilecek.

Tişörtün lansmanı, Coolr’ın sosyal etkinliği ile BBH tarafından oluşturulan TV ve açıkhava (OOH) reklamlarla destekleniyor. Medya ajansı ise Vizeum oldu.

Sonbahar Koleksiyonu, Bartle Bogle Hegarty London’ın daha önce IKEA, Yeezy ve Bay Porter ile çalışmış olan moda tasarımcısı Katie Eary ile iş birliği sayesinde oluşturuldu. Rav Matharu; Champion, Selfridges ve Vans ile birlikte çalışarak dijital baskılı ipek gömlekleri yaptı.

Burger King İngiltere Marka ve İletişim Direktörü Soco Nunez: “Yapım sürecinden aylar sonra tutku projemizi dünyaya duyurmaktan ve yeni Gourmet Kings Serisi’ni kutlamaktan dolayı çok heyecanlıyız. Hayranlarımızın, The Argentinian ve The Stakehouse burgerlerinin birinci sınıf malzemelerinin dökülme endişesi duymadan tadını çıkarmasını istiyor ve onları fevkalade dağınık olmaya çağırıyoruz!” dedi.

BBH Yaratıcı Yönetmeni Felipe Guimaraes ise şöyle konuştu: “Burger King için kültüre uygun, sadece onlara uygun olacak tonda bir şeyler yapmak istedik. Burgerlerinden kaçınılmaz olarak dökülenleri gizleyen sınırlı sayıda ipek gömlek yaratmak, mükemmel bir yol gibi görünüyordu. Fikir ‘biraz’ çılgın olmakla kalmadı, büyük moda markasının tonuyla yaklaşmak, projenin bugün bir mücevher haline gelmesini de sağladı. Ben seviyorum, umarım herkes de sever.”

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...