artwork

Burger King ve Playstation’dan “çekiliş” iş birliği

3 yıl önce

0

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, PlayStation iş birliği ile yeni yıl keyfini ikiye katlıyor. Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden, 25 TL ve üzeri online sipariş veren lezzet tutkunları Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 için çekiliş hakkı kazanıyor.

Türkiye genelindeki 650’den fazla restoranı ile burger tutkunlarına hizmet veren Burger King® lezzetli ve avantajlı kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Enfes menülerinin yanında sunduğu, evde geçirilen vakti keyifli bir deneyime dönüştürecek yeni kampanya oyun severlerin yüzünü güldürecek.

Oyunun da lezzetin de sınırı yok!

#evdekal’dığımız dönemin ilk günlerinden itibaren birbirinden lezzetli ve avantajlı lezzetlerini müdavimleri ile buluşturan Burger King®, hızlı servis restoran zinciri lideri TAB Gıda’nın E-ticaret platformu Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com web sitesi üzerinden verilecek siparişlerde PlayStation 5 kazanma şansı sunuyor. 7 Aralık 2020 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında kullanıcılar, 25 TL ve üzeri her siparişlerinde yeni bir çekiliş hakkı kazanarak şanslarını katlayacak.

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, hijyenik koşullarda en sevilen lezzetleri ve kampanyaları ile yanınızda olmaya devam edecek. Birçok farklı fırsat ve kampanya seçeneğinin sunulduğu Tıkla Gelsin®, özel fırsatları ile sipariş deneyiminizi daha kaliteli kılacak.

İlk günden itibaren #evdekal hareketini destekleyen ve birçok uygulamayı hayata geçiren TAB Gıda, Tıkla Gelsin® yenilenmiş mobil uygulaması veya web sitesi üzerinden güvenli bir şekilde siparişleri alıyor. Online ve temassız olarak ödemesi yapılabilen ürünler, hijyen kuralları eksiksiz takip edilerek maske ile hazırlanıyor. Hazırlık aşamasında hem görev yapan çalışanların hem de siparişi teslim eden kuryelerin ateşi düzenli olarak ve sipariş yola çıkmadan hemen önce ölçülerek bilgilendirme kağıdına yazıldıktan sonra, ürün güvenli paket haline getiriliyor. Sipariş uygulamaları üzerinden ‘Siparişimi Kapıya As’ ve ‘Temassız Teslimat’ seçeneğiyle sosyal mesafe kuralına uyulurken, tüm paket servis siparişlerinde kullanılan ’Güvenli Paket’ uygulaması sayesinde, ürünlerin restorandan tamamen kapalı çıkması garanti altına alınarak en sağlıklı şekilde teslimatı gerçekleşiyor.

Senin için
Tümünü göster
Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...